FacebookYoutubeInstagram

Bijí na poplach, získá klub posily?

Kunovice Házená 7. 12. 2018
Bijí na poplach, získá klub posily?
Foto: sal

Situace prvoligových házenkářek SHK Kunovice je kritická! Tým z Bělinky totiž nezvládl ani souboj s předposlední Jiskrou Otrokovice a osamostatnil se na dně tabulky. Kouč Miroslav Slovák už bije na poplach, jestli klub brzy nesežene jednu dvě hráčky, pravděpodobně zažije pád do II. ligy…

KUNOVICE - Otrokovice 29:34

„Když nepřijdou, nevidím to moc růžově. Mladé holky se sice snaží, ale v rozhodujících chvílích postrádají zkušenosti… Na druhou stranu není kde brát, trh s hráčkami je prázdný. V regionu jsou totiž tři interligové a pět prvoligových klubů,“ pokrčil rameny Slovák, který proti Otrokovicím postrádal Palčíkovou, nejlepší střelkyni posledních týdnů. „Má podezření na slepé střevo. Je otázkou, jak dlouho bude chybět,“ uvedl. Premiéru si po mateřské dovolené naopak odbyla Balážová, ale na jejím projevu byl markantní herní výpadek.

Kunovjanky zaspaly začátek, hrály příliš bojácně a než se rozkoukaly, prohrávaly o deset branek. „Holky se zalekly tvrdosti soupeřek a hlavně jejich dres oblékly tři velezkušené třicátnice, které dirigovaly hru,“ všiml si Slovák. Ze studené sprchy se však jeho ovečky probraly, do přestávky stáhly na rozdíl šesti gólů a po přestávce dokonce stáhly na tři.

Jenže v rozletu je přibrzdil sporný okamžik rozhodčích… „Holky se normálně tahaly o míč a naše hráčka jej získala pro sebe. Soupeřka však přitom spadla, což sudí posoudil jako faul a poslal nás do pěti. Oslabení jsme pak prohráli 0:2,“ komentoval jeden z klíčových okamžiků trenér Kunovic. Střeleckou káru tradičně táhla Grabcová, výbornou partii však sehrály i Polášková se Sedlákovou. Poločas 10:1. 

Autor: ceh

Vaše názory

Fleková znovu při chuti

Kunovice

Fleková znovu při chuti

Prvoligové mladší dorostenky SHK Kunovice hodily dvě porážky s favoritkami soutěže za hlavu a spravily si náladu...

22. 11. 2018
Už podruhé padly na kolena

Kunovice

Už podruhé padly na kolena

Prvoligové mladší dorostenky SHK Kunovice podruhé za sebou padly na kolena, po výprasku od pražské Slavie (28:38)...

8. 11. 2018
Palčíková byla osamocená

Kunovice

Palčíková byla osamocená

Třebaže s předním týmem soutěže odehrály důstojnou partii, do tabulky si prvoligové házenkářky SHK Kunovice nepřipsaly ani...

2. 11. 2018
Výhrou zachránily trenéra

Kunovice

Výhrou zachránily trenéra

Házenkářky SHK Kunovice mají konečně důvod k radosti. I když tým stále sužuje velká marodka, dokázaly na...

25. 10. 2018
TOPlist