FacebookYoutubeInstagram

Fleková znovu při chuti

Kunovice Házená 22. 11. 2018
Fleková znovu při chuti
Foto: sal

Prvoligové mladší dorostenky SHK Kunovice hodily dvě porážky s favoritkami soutěže za hlavu a spravily si náladu proti Jindřichovu Hradci, který měly na lopatě už do přestávky. Střelecky opět zářila Lucie Fleková, autorka jedenácti branek.

KUNOVICE - Jindř. Hradec 35:21

Kunovjanky se po nepovedené pasáži na přelomu října a listopadu, kdy se poklonily pražské Slavii, neohroženému lídrovi soutěže, a Mostu, tedy dvěma hlavním aspirantům na titul, vrátily do zajetých kolejí. Svěřenky trenérky Lenky Flekové před vlastními fanoušky rozmetaly Jindřichův Hradec, když od samého začátku bylo jasné, kdo bude na palubovce pánem. „Už v přestávce jsme měly devítibrankový náskok, takže šanci opět dostala kompletní lavička. Zápas se dohrával v pohodovém tempu,“ uvedla Fleková, jejíž dcera Lucie nasázela dalších 11 branek a stále na dálku svádí souboj o pozici nejlepší střelkyně s Petrou Janečkovou z Kobylis. S 88 zásahy aktuálně ztrácí dva góly. Třetí místo drží další Kunovjanka Charlota Cholevová, která zatím nastřílela 68 branek. Poločas 18:9.

KUNOVICE: Mahdalíková - Zálešáková 2, A. Uhlířová 1, Fleková 11, Tvrdoňová 4, Hvozdovičová 3, Měsíčková 7, Wowrová, Černá 1, Knotová 3, T. Uhlířová, Jahodová 3, Vojtěšková. 

Autor: ceh

Vaše názory

Už podruhé padly na kolena

Kunovice

Už podruhé padly na kolena

Prvoligové mladší dorostenky SHK Kunovice podruhé za sebou padly na kolena, po výprasku od pražské Slavie (28:38)...

8. 11. 2018
Palčíková byla osamocená

Kunovice

Palčíková byla osamocená

Třebaže s předním týmem soutěže odehrály důstojnou partii, do tabulky si prvoligové házenkářky SHK Kunovice nepřipsaly ani...

2. 11. 2018
Výhrou zachránily trenéra

Kunovice

Výhrou zachránily trenéra

Házenkářky SHK Kunovice mají konečně důvod k radosti. I když tým stále sužuje velká marodka, dokázaly na...

25. 10. 2018
Mašinu nezastavil ani Zlín

Kunovice

Mašinu nezastavil ani Zlín

Klobouk dolů! Jejich spanilou jízdu nezastavil ani rival ze Zlína, který se mašině prvoligových mladších dorostenek SHK...

23. 10. 2018
TOPlist