FacebookYoutubeInstagram

Kunovjanky byly jen osm sekund od prvního vítězství

Kunovice Házená 10. 11. 2017
Kunovjanky byly jen osm sekund od prvního vítězství
Foto: sal

Ani na pátý pokus prvoligové házenkářky SHK Kunovice nulu z kolonky výher nesmazaly. V domácí bitvě s Velkým Meziříčím ale byly blizoučko, když o vítězství přišly až osm sekund před koncem ze sedmimetrového hodu.

KUNOVICE - Velké Meziříčí 22:22

Kunovjanky zaspaly start, když prohrávaly 2:5 a 4:7, ale pak jim zazvonil budíček. Ve 23. minutě poprvé vyrovnaly (11:11) a ještě do přestávky strhly vedení na svou stranu. „Když jsme pak ve druhém poločase odskočili na rozdíl tří branek, nedokázali jsme soupeřky dorazit. Šancí jsme přitom měli dostatek,“ posteskl si Miroslav Slovák, trenér Kunovic, který nesvaloval vinu na hráčky, ale sám si sypal popel na hlavu. „Špatně jsem střídal, dal jsem šanci kompletní lavičce, což s odstupem času nehodnotím jako nejmoudřejší,“ přiznal.

Jeho družina přesto ještě dvě minuty před koncem vedla o dvě branky (22:20). Jenže vítězství neudržela. Vyrovnání přišlo osm sekund před vypršením hrací doby… „Finiš byl hodně emotivní, vyrovnávací brance předcházel sporný moment. Melichárková šla do zakončení, při kterém jí protihráčka přišlápla kotník, ale rozhodčí hru nepřerušil a z protiútoku si soupeřky vynutily sedmimetrový hod, který rozhodl,“ komentoval závěr Slovák. I když rozhodčí nic neviděli, spojka Melichárková si čtrnáct dní nezahraje. Společnost jí budou dělat berle.

Výbornou partii odehrál trojlístek Kutálková, Grabcová, Palčíková, který zaznamenal shodně pět branek. Pilířem obrany byly Brablcová, Fleková a Kosinková. Poločas 13:12.

KUNOVICE: Pauříková, Žáková - Hrabalová, Grabcová 5, Kosinková 3, Brablcová 2/1, Vajdíková, Melichárková 1, Volasová, Kutálková 5, Fleková 1, Řezáčová, Palčíková 5.

Autor: ceh

Vaše názory

Výhra, prohra = splněný cíl!

Uherské Hradiště

Výhra, prohra = splněný cíl!

Jak si naplánovali, tak udělali. Házenkáři Slovácké Slavie Uherské Hradiště udolali Hostěrádky a vyhořeli na palubovce lídra...

10. 11. 2017
Kunovjanky sesadila z koně mizerná muška

Kunovice

Kunovjanky sesadila z koně mizerná muška

Ani ve třetím vystoupení prvoligové házenkářky SHK Kunovice na vítězství nedosáhly. Na Bělince se v souboji týmů,...

27. 10. 2017
Pykaly za bojácnost a nezkušenost

Kunovice

Pykaly za bojácnost a nezkušenost

Silně omlazený kádr prvoligových házenkářek SHK Kunovice se vrátil s nepořízenou z pražských Vršovic, kde pykal za...

29. 9. 2017
Ekipa z Veselí „utekla“ za trenérem na Bělinku

Kunovice

Ekipa z Veselí „utekla“ za trenérem na Bělinku

Házenkářky SHK Kunovice půjdou do nové prvoligové sezony se značně omlazeným kádrem. Kouč Miroslav Slovák totiž do...

22. 9. 2017
TOPlist