FacebookYoutubeInstagram

Kunovjanky uhasily Jiskru

Kunovice Házená 8. 11. 2019
Kunovjanky uhasily Jiskru
Foto: sal
Inzerce

Házenkářky SHK Kunovice si na domácí palubovce připsaly třetí vítězství v řadě, když bez větších problémů smázly otrokovickou Jiskru. Odčinily tak nečekanou porážku v Kobylisích, kde se však představily v silně oslabené sestavě.

Kobylisy - KUNOVICE 25:18

Do pražských Kobylis odcestovaly Kunovjanky, pouze v osmi hráčkách, včetně dvou gólmanek… A tak bylo o výsledku rozhodnuto předem. „Holky ale bojovaly a konečný výsledek není vzhledem k sestavě špatný. Kdybychom byli kompletní, vezeme dva body,“ je přesvědčený kouč Miroslav Slovák. Poločas 11:8.

KUNOVICE: Žáková, Vašulková - Slováková 1, Palčíková 2, Grabcová 5/1, Polášková 5, Pauříková 3, Fiurášková 2/1.

KUNOVICE - Jiskra Otrokovice 40:26

Vyrovnaná partie se na Bělince hrála jen pět minut. Kouč Slovák pak vystřídal brankářky, když zdravotně indisponovanou Žákovou nahradila Vašulková, který odchytala famózní první poločas. I její zásluhou náskok Kunovjanek do přestávky narostl na šest branek.

Ve druhé půli se zápas pozvolna změnil v exhibici. „Zápas jsme měli zcela pod kontrolou, šanci tak dostala kompletní lavička. Když na výkony zopakujeme, můžeme se měřit s každým a hrát klidný střed tabulky,“ neskrýval spokojenost Slovák.

Tradičními oporami jeho výběru byla Fleková s Grabcovou, které těžily ze spolupráce se Slovákovou. Na pivotu byla nepřehlédnutelná Brablcová. „Je fajn, že jsme nebezpeční ze všech postů, což v minulosti nebylo pravidlem,“ poznamenal kouč. I když dal šanci všem hráčkám z lavičky, náskok Kunovic nikdy neklesl pod deset branek. Poločas 20:14.

KUNOVICE: Žáková, Vašulková - Brablcová 3, L. Fleková 14/1, Zálešáková 2, Tvrdoňová 3, Slováková 3, Měsíčková, Palčíková 1, Grabcová 12/1, Polášková, Fiurášková 2. 

Autor: ceh

Vaše názory

Čtvrtfinálový sen se rozplynul

Kunovice

Čtvrtfinálový sen se rozplynul

Házenkářky SHK Kunovice si čtvrtfinále Českého poháru nezahrají. V osmifinálové bitvě totiž svěřenky kouče Miroslava Slováka podlehly...

29. 10. 2019
Narozeniny oslavila 11 góly

Kunovice

Narozeniny oslavila 11 góly

Šestnácté narozeniny Lucie Flekové a svátek Michaely Budayové oslavily prvoligové házenkářky SHK Kunovice ve velkém stylu. Soupeřky...

25. 10. 2019
Remízu zařídila sporná sedmička

Kunovice

Remízu zařídila sporná sedmička

Prvoligové házenkářky SHK Kunovice byly osm sekund od překvapivého vítězství v Lázních Kynžvart. O dvoubodový export je...

16. 10. 2019
Kunovjanky vyhrály i „bez Flekové“

Kunovice

Kunovjanky vyhrály i „bez Flekové“

Souboj v minulosti interligových týmů vyzněl jednoznačně pro házenkářky SHK Kunovice, které se tak v průběžné prvoligové...

10. 10. 2019
TOPlist