FacebookYoutubeInstagram

Kunovjanky vyhrály i „bez Flekové“

Kunovice Házená 10. 10. 2019
Kunovjanky vyhrály i „bez Flekové“
Foto: sal

Souboj v minulosti interligových týmů vyzněl jednoznačně pro házenkářky SHK Kunovice, které se tak v průběžné prvoligové tabulce posunuly už na čtvrtou příčku. Střelecky zářily Grabcová s letní posilou  Budayovou, které dohromady obstaraly 19 branek.

KUNOVICE - Bohunice 35:28

Kouč Miroslav Slovák vsadil na vítěznou sestavu z Jindřichova Hradce, ve které dominovaly „mladé pušky“. A od začátku vedly. Bohunicím nebyla nic platná ani osobní obrana Flekové. „Jelikož to vypadalo, že její strážkyně s ní půjde i do kabiny, tak jsem použil variantu, jakou jsem viděl v bundeslize. Lucka stála při útočení u naší střídačky, na kterou jsme stáhli gólmanku a hráli neustále přesilovku,“ prozradil herní řešení Slovák. „Ale je pravda, že Lucka si zápas moc neužila,“ dodal.

Fleková se nakonec prosadila jen dvakrát. I bez gólů talentované mládežnické reprezentantky ale Kunovjanky kralovaly, vyhrály stylem start - cíl. Parádní partii sehrála tradiční střelecká opora Grabcová, které sekundovala Budayová.

„Míša hrála jako za mlada, osm gólů je parádní vizitka,“ smekl trenér. Jeho družina si po změně stran vypracovala až devítibrankový náskok, takže nebylo co řešit.

„Holky zaslouží pochvalu, jsem velmi spokojený. V obraně se ještě stále objevují chybičky, ale směrem dopředu předvedly hodně nápaditou a pestrou hru,“ pravil Slovák.Poločas 18:12.

KUNOVICE: Žáková, Pauříková - Budayová 8, Zálešáková 5, Grabcová 11, Slováková 4, Fleková 2, Brablcová 1, Tvrdoňová 1, Palčíková 1, Polášková 1, Fiurášková 1. Měsíčková.

Autor: ceh

Vaše názory

Mladé kunovické pušky zosnovaly senzaci u Vajgaru

Kunovice

Mladé kunovické pušky zosnovaly senzaci u Vajgaru

I když prvoligové házenkářky SHK Kunovice postrádaly letní posily, senzačně vyplenily tvrz Jindřichova Hradce a připsaly si...

26. 9. 2019
Budayové ještě chybí herní praxe

Kunovice

Budayové ještě chybí herní praxe

Prvoligové házenkářky SHK Kunovice vykročily do nové sezony domácí porážkou s Ivančicemi, když doplatily na spoustu chyb,...

20. 9. 2019
Kunovjanky zbrojí, největší rybou Budayová. A Fleková?

Kunovice

Kunovjanky zbrojí, největší rybou Budayová. A Fleková?

Házenkářky SHK Kunovice dva roky dřely bídu s nouzí, prvoligovou společnost neopustily jen kvůli týmům z nižší...

12. 9. 2019
Torzo Kunovjanek dosáhlo na bronz

Kunovice

Torzo Kunovjanek dosáhlo na bronz

Šest statečných starších dorostenek SHK Kunovice vybojovalo na silně obsazeném mezinárodním turnaji v Otrokovicích bronzové medaile, když...

10. 9. 2019
TOPlist