FacebookYoutubeInstagram

Mašinu nezastavil ani Zlín

Kunovice Házená 23. 10. 2018
Mašinu nezastavil ani Zlín
Foto: sal

Klobouk dolů! Jejich spanilou jízdu nezastavil ani rival ze Zlína, který se mašině prvoligových mladších dorostenek SHK Kunovice poklonil dokonce před vlastními fanoušky. Vítězství v derby dirigovala Charlota Cholevová, autorka 17 branek!

Zlín - KUNOVICE 27:28

Jelikož mezi týmy panuje dlouholetá rivalita, očekávalo se tvrdé a vyhrocené utkání. A dění na palubovce předpoklady beze zbytku naplnilo. „Zápas byl plný emocí i zásluhou rozhodčích, kteří připustili hodně tvrdou hru,“ reagovala Lenka Fleková, trenérka Kunovic. Její svěřenky od začátku tahaly za delší konec, ve druhém poločase vedly až o pět branek, ale náskok neudržely. Závěr se tak proměnil v mimořádné drama se šťastným koncem pro tým z Bělinky. „Ve zkoušce ohněm holky obstály a potvrdily, že se v první lize neztratí. A určitě nejsou bez šance bojovat o přední příčky,“ je přesvědčená Fleková. Poločas 12:14.

KUNOVICE - Kobylisy 50:29

S Kobylisy si Kunovjanky s chutí zatrénovaly, když už v poločase vedly o devět branek. Soupeřky postupně odešly fyzicky. Už v sobotu ale Flekovou a spol. čeká soupeř z nejtěžších, na Bělinku totiž přijede pražská Slavia. Zápas začíná v 16 hodin. Poločas 26:15.

KUNOVICE: Mahdalíková - Cholevová 26/5, Fleková 18/2, Zálešáková 3, A. Uhlířová 1, Tvrdoňová 9, Hvozdovičová 7, Wowrová 3, Černá 2, Knotová 9, T. Uhlířová, Vojtěšková.

Autor: ceh

Vaše názory

Sedmička vydržela jen poločas

Kunovice

Sedmička vydržela jen poločas

Už čtvrtou porážku v řadě skousávají prvoligové házenkářky SHK Kunovice, které stále doplácejí na úzký kádr. Na...

19. 10. 2018
Vymalováno za první půli

Kunovice

Vymalováno za první půli

Prvoligové házenkářky SHK Kunovice stále čekají na první vítězství v sezoně. Hlad neukojily ani proti Bohunicím, které...

11. 10. 2018
Češky „řádily“ v aquaparku, získá legenda Jiří Zerzáň Cenu města?

Uherské Hradiště

Češky „řádily“ v aquaparku, získá legenda Jiří Zerzáň Cenu města?

České házenkářky relaxovaly před přípravným dvojzápasem se Slovenskem v uher­skohradišťském aquaparku, kde se potkaly s Jiřím Zerzáněm,...

10. 10. 2018
Jako nenasytné vlčice

Kunovice

Jako nenasytné vlčice

Kdo očekával krotkého beránka, nestačí se divit! Házenkářky SHK Kunovice si totiž vůbec nepočínají jako nováček, ale...

28. 9. 2018
TOPlist