FacebookYoutubeInstagram

Palčíková byla osamocená

Kunovice Házená 2. 11. 2018
Palčíková byla osamocená
Foto: sal

Třebaže s předním týmem soutěže odehrály důstojnou partii, do tabulky si prvoligové házenkářky SHK Kunovice nepřipsaly ani bod. S Kobylisy totiž vzhledem k úzkému kádru dokázaly držet krok pouze do 40. minuty.

KUNOVICE - Kobylisy 21:26

„Holkám už opravdu docházely síly, z čehož pramenily fauly. Soupeřky tak hrály přesilovky, ve kterých si vybudovaly rozhodující náskok. V závěru už jsme ztrátu nedokázali smazat,“ posteskl si Miroslav Slovák, kouč Kunovic.

Jeho družina odehrála výborný první poločas, dlouho vedla, ale Pražanky ještě do přestávky otočily kormidlem zápasu. Do kabin však týmy odcházely za nerozhodného stavu 13:13, když se Kunovjanky prosadily dvěma góly v posledních 40 sekundách. Drama pokračovalo i ve druhé půli, ale postupem čase se přece jen misky vah převážily na stranu hostujícího výběru. „I přes porážku nemám holkám co vytknout. Jejich výkon ocenili i fanoušci. Zápas vyšel Palčíkové, která soupeřkám nasázela 11 branek. Střelecky se naopak trápily naše tradiční opory Melichárková s Grabcovou, které dohromady daly jen tři góly ze hry,“ poznamenal Slovák, který rovněž promluvil do zápisu o utkání.

Vyfasoval totiž žlutou kartu. „Když jsme dvakrát inkasovali po jasných krocích, řekl jsem rozhodčímu, ať laskavě píská spravedlivě. Nic víc, žádné vulgarity,“ vysvětlil Slovák, jenž netrpělivě čeká na návrat Balážové s Brablcovou. Poločas 13:13. 

Autor: ceh

Vaše názory

Výhrou zachránily trenéra

Kunovice

Výhrou zachránily trenéra

Házenkářky SHK Kunovice mají konečně důvod k radosti. I když tým stále sužuje velká marodka, dokázaly na...

25. 10. 2018
Mašinu nezastavil ani Zlín

Kunovice

Mašinu nezastavil ani Zlín

Klobouk dolů! Jejich spanilou jízdu nezastavil ani rival ze Zlína, který se mašině prvoligových mladších dorostenek SHK...

23. 10. 2018
Sedmička vydržela jen poločas

Kunovice

Sedmička vydržela jen poločas

Už čtvrtou porážku v řadě skousávají prvoligové házenkářky SHK Kunovice, které stále doplácejí na úzký kádr. Na...

19. 10. 2018
Vymalováno za první půli

Kunovice

Vymalováno za první půli

Prvoligové házenkářky SHK Kunovice stále čekají na první vítězství v sezoně. Hlad neukojily ani proti Bohunicím, které...

11. 10. 2018
TOPlist