FacebookYoutubeInstagram

Pykaly za bojácnost a nezkušenost

Kunovice Házená 29. 9. 2017
Pykaly za bojácnost a nezkušenost

Silně omlazený kádr prvoligových házenkářek SHK Kunovice se vrátil s nepořízenou z pražských Vršovic, kde pykal za bojácný výkon v prvním poločase. Po obrátce se výrazně zvedl, ale zkušenější Pražanky si už vítězství vzít nenechaly.

Vršovice - KUNOVICE 30:26

„Škoda, ze začátku jsme rovněž doplatili na nesehranost týmu, který v létě prošel velkou obměnou, a malou osobní odvahu hráček. Jelikož většina ještě loni hrála dorosteneckou ligu, měly z protihráček trošku strach...

Dorostenecká a ženská házená, to je úplně o něčem jiném. Zápas byl pro holky hodně náročný na fyzičku, v prvním poločase vyhořely hlavně v obraně a nedokázaly více zapojit do hry ostrou spojku,“ posteskl si trošku Miroslav Slovák, trenér Kunovic.

V šatně hráčky vyburcoval k lepšímu výkonu.

Kunovjanky se dostaly až na rozdíl jediné branky (17:16), ale o další zdramatizování zápasu se připravily zbytečnými fauly, které rozhodčí potrestal dvouminutým vyloučením.

„Dvě oslabení jsme nezvládli, Pražanky si tak opět vypracovaly čtyřbrankový náskok, který už do konce zápasu nepustily. Bohužel jsme zaplatili daň z nezkušenosti,“ uvědomoval si Slovák, který pochválil výkon všech tří brankářek a Barbory Grabcové, autorky deseti branek.

„I když to byla její premiéra, beze zbytku využila svých rychlých nohou. Polovinu branek soupeřkám nasázela z trháku po dobrém zákroku obrany,“ prozradil trenér. Poločas 15:9.

KUNOVICE: Tobiášová, Pauříková, Žáková - Hrabalová 1, Brablcová 3, Palčíková 5, Kosinková 1, Grabcová 10, Kutálková 3, Řezáčová, Balážová 1, Melichárková 2.

Autor: PETR ČECH

Vaše názory

Ekipa z Veselí „utekla“ za trenérem na Bělinku

Kunovice

Ekipa z Veselí „utekla“ za trenérem na Bělinku

Házenkářky SHK Kunovice půjdou do nové prvoligové sezony se značně omlazeným kádrem. Kouč Miroslav Slovák totiž do...

22. 9. 2017
Bronzová premiéra Flekové

Kunovice

Bronzová premiéra Flekové

Házenkářky SHK Kunovice získaly na silně obsazeném turnaji mladších dorostenek Jiskra Junior handbal Cupu v Otrokovicích bronzové...

19. 9. 2017
Vítězky táhly Filípková a Fleková

Kunovice

Vítězky táhly Filípková a Fleková

Zlatý double vybojovaly na jubilejním dvacátém ročníku legendárního ITS Cupu v Kunovicích domácí házenkářky SHK, které triumfovaly...

20. 6. 2017
Lucie Fleková pálila jako u Verdunu, na medaili to nestačilo

Kunovice

Lucie Fleková pálila jako u Verdunu, na medaili to nestačilo

Obrovská radost i malé zklamání. S takovými pocity se praly starší žačky SHK Kunovice po posledním kole...

24. 5. 2017
TOPlist