FacebookYoutubeInstagram

Slovácká potrápila favorita

Uherské Hradiště Házená 18. 5. 2018
Slovácká potrápila favorita
Foto: sal

Házenkáři Slovácké Slavie Uherské Hradiště už dávno nejsou v Jihomoravské lize za otloukánka. Naopak. Trápí i favority. O jejich obrození se přesvědčily i Maloměřice B, lídr soutěže a hlavní aspirant na postup do II. ligy.

UH. HRADIŠTĚ - Maloměřice B 25:33

„I když porážka o osm branek hovoří jasně, neodehráli jsme špatný zápas. Bohužel jsme doplatili na neproměňování šancí, nedůraz v obraně, množství technických chyb, které soupeř nemilosrdně trestal. Poměru sil na hřišti by odpovídala porážka o tři čtyři branky,“ je přesvědčený kouč Martin Kašný, kouč Uherského Hradiště.

Slovácká zpočátku tahala za kratší konec, prohrávala o čtyři branky, ale ve dvacáté minutě srovnala na 9:9. Jenže závěr poločasu nezvládla.

„Na můj vkus jsme až příliš často ztráceli míče, to je pak těžké,“ posteskl si Kašný, který v kabině spustil hromy blesky.

„Bouřka byla zapotřebí, kluci se probrali, stáhli na rozdíl dvou gólů, ale v závěru se opět vrátili do zajetých kolejí z konce prvního poločasu,“ dodal lodivod.

I přes porážku ale jeho výběr sklidil obdiv soupeřů. „Konečně prý narazil na soupeře, který s nimi opravdu hrál házenou.

Ve srovnání s podzimem označil náš výkon za den a noc,“ potěšilo Kašného. Poločas 14:18.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ: Vrzala - Novák 1, Macháček, Mičovský 3, Lorenc 4, Doleček 5, J. Hřib 2, D. Hřib 4, Pšenčík 3/3, Kuzma, Januš 2, Večerka 1.

Autor: Petr ČECH

Vaše názory

Zápas roku vydřely a slaví historický postup do I. ligy!

Kunovice

Zápas roku vydřely a slaví historický postup do I. ligy!

Přepište dějiny! Házenkářské mladší dorostenky SHK Kunovice si poprvé v historii klubu zahrají I. ligu, nejvyšší dorosteneckou...

16. 5. 2018
Kunovjanky opět na kolenou, rozhodlo šest hluchých minut

Kunovice

Kunovjanky opět na kolenou, rozhodlo šest hluchých minut

I když sbírají jednu porážku za druhou, nijak se z nelichotivé bilance nehroutí. Prvoligové házenkářky SHK Kunovice...

8. 5. 2018
Ať už je konec, přeje si kouč

Kunovice

Ať už je konec, přeje si kouč

Prvoligové házenkářky SHK Kunovice podruhé za sebou doma nezvítězily. I když se proti Otrokovicím dlouho držely, nakonec...

4. 5. 2018
Utnuly půst, poprvé vyhrály

Kunovice

Utnuly půst, poprvé vyhrály

Tak přece! Prvoligové házenkářky SHK Kunovice vymazaly nulu z kolonky výher i bodů, když na domácí palubovce...

27. 4. 2018
TOPlist