FacebookYoutubeInstagram

Torzo Kunovjanek dosáhlo na bronz

Kunovice Házená 10. 9. 2019
Torzo Kunovjanek dosáhlo na bronz
Inzerce

Šest statečných starších dorostenek SHK Kunovice vybojovalo na silně obsazeném mezinárodním turnaji v Otrokovicích bronzové medaile, když se až v posledním zápase poklonily pražské Slavii. Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena Lucie Fleková.

„Holky zaslouží obrovskou pochvalu, v šesti lidech, s půjčenou brankářkou ze Zábřehu, odehrály během tří dnů osm zápasů, což dokládá jejich zápal pro házenou. Předvedly obdivuhodný výkon,“ smekla trenérka Lenka Fleková.

Její svěřenky nešťastně remizovaly s Jindřichovým Hradcem, pozdějším vítězem, a v posledním vystoupení, ve kterém jim už rychle ubývaly síly, prohrály s Slavií Praha. „Škoda, kdyby holky Jihočešky porazily, mohly jsme si dovolit i prohrát se Slavií a o turnajový triumf by jim už nikdo nesebral,“ podotkl Miloslav Flek, vedoucí týmu.

„Holky prokázaly velkou touhu po vítězství a je velká škoda, že v mistrovských zápasech musí začínat od druhé ligy. I třetí místo je však velký úspěch, zvlášť když některé jsou věkem ještě mladší dorostenky,“ podotkla Fleková. Její svěřenky si za opasek pověsily skalp Poruby, Otrokovic, Zábřehu, Veselí nad Moravou, Velkého Meziříčí a Bytče.

KUNOVICE: Fleková, Zálešáková, Tvrdoňová, Grabcová, Černá, Měsíčková. 

Autor: ceh

Vaše názory

Zlatou euforii spustila Lucie Fleková, už přitom ztrácela naději!

Kunovice

Zlatou euforii spustila Lucie Fleková, už přitom ztrácela naději!

České házenkářky vybojovaly titul EHF Championship do 17 let! Jejich zlatou jízdu dirigovala v Itálii teprve patnáctiletá...

22. 8. 2019
Obhajobu odvály sedmičky

Kunovice

Obhajobu odvály sedmičky

I když titul neobhájily, bez medaile se domů nevrátily. Házenkářské mladší žačky SHK Kunovice vybojovaly na 27....

27. 7. 2019
Nováček má bronz

Kunovice

Nováček má bronz

Házenkářské mladší dorostenky SHK Kunovice slaví! Nováček první ligy obsadil třetí místo, když dýchal na záda tandemu...

14. 6. 2019
ITS Cup: Bronz pro mladší žačky

Kunovice

ITS Cup: Bronz pro mladší žačky

Házenkářky SHK Kunovice na už 22. ročníku dívčího žákovského turnaje ITS Cup vybojovaly v konkurenci 44 týmů...

29. 5. 2019
TOPlist