FacebookYoutubeInstagram

Výhrou zachránily trenéra

Kunovice Házená 25. 10. 2018
Výhrou zachránily trenéra

Házenkářky SHK Kunovice mají konečně důvod k radosti. I když tým stále sužuje velká marodka, dokázaly na domácí palubovce gólem Grabcové šest sekund před koncem přetlačit Ivančice a nejen si připsat první vítězství v sezoně, ale současně zachránit krk trenérovi!

KUNOVICE - Ivančice 35:34

„Holky skutečně hrály o mé setrvání a jsem rád, že se za mě postavily. A to nejen na hřišti, ale už před zápasem,“ potvrdil informaci Miroslav Slovák, kouč Kunovic.

K dispozici měl přitom pouze sedm statečných do pole a dvě brankářky. Stále se totiž potýká s marodkou. Hráčky, které nastoupily, však bojovaly od začátku do konce a byly po zásluze odměněny. „Zápas jsme nakonec odehráli jen v šesti, jediná hráčka na střídání do hry nezasáhla. O to větší obdiv holky zaslouží, předvedly výkon na hranici svých možností,“ smekl Slovák.

Kunovjanky po poločase prohrávaly 15:17, ve druhém poločase pak jejich manko narostlo už na čtyři góly a kouč měl na kahánku… Jenže místo předčasné paniky si vzal oddechový čas, vsadil na hru s dvěma pivoty, zamíchal se spojkami a otočil kormidlem zápasu. „Už to opravdu vypadalo všelijak, ale holky se kously, podaly vynikající týmový výkon a šest sekund před koncem rozhodly o vítězství. V kritických okamžicích nás podržela nad vodou brankářka Žáková, v obraně odehrál skvělou partii trojlístek Vařechová, Sedláková, Polášková,“ pochválil zkušený trenér, který stále věřil ve vítězství. „Tým má svou kvalitu. Když jej doplníme o jednu dvě hráčky, máme na klidný střed tabulky,“ je přesvědčený. Poločas 15:17.

KUNOVICE: Žáková, Pauříková - Vařechová 5, Grabcová 11/2, Sedláková 4, Polášková 1, Melichárková 8, T. Žáková, Palčíková 6, Gajdorusová.

Autor: ceh

Vaše názory

Mašinu nezastavil ani Zlín

Kunovice

Mašinu nezastavil ani Zlín

Klobouk dolů! Jejich spanilou jízdu nezastavil ani rival ze Zlína, který se mašině prvoligových mladších dorostenek SHK...

23. 10. 2018
Sedmička vydržela jen poločas

Kunovice

Sedmička vydržela jen poločas

Už čtvrtou porážku v řadě skousávají prvoligové házenkářky SHK Kunovice, které stále doplácejí na úzký kádr. Na...

19. 10. 2018
Vymalováno za první půli

Kunovice

Vymalováno za první půli

Prvoligové házenkářky SHK Kunovice stále čekají na první vítězství v sezoně. Hlad neukojily ani proti Bohunicím, které...

11. 10. 2018
Češky „řádily“ v aquaparku, získá legenda Jiří Zerzáň Cenu města?

Uherské Hradiště

Češky „řádily“ v aquaparku, získá legenda Jiří Zerzáň Cenu města?

České házenkářky relaxovaly před přípravným dvojzápasem se Slovenskem v uher­skohradišťském aquaparku, kde se potkaly s Jiřím Zerzáněm,...

10. 10. 2018
TOPlist