FacebookYoutubeInstagram

Záchrana se zase vzdálila…

Kunovice Házená 12. 3. 2019
Záchrana se zase vzdálila…
Foto: sal
Inzerce

Házenkářky SHK Kunovice jsou stále pevně přikovány ke dnu prvoligové tabulky. V honbě za záchranou totiž získaly další „mínusové body“… Po porážce s lídrem z Hodonína přitom byly v Bohunicích lepším týmem, ale doplatily na vychýlenou mušku.

Bohunice - KUNOVICE 25:22

Start Kunovjankám vyšel, vedly 3:1, ale další šance spalovaly jak na běžícím páse. A když k nepřesné koncovce přidaly i zbytečné technické chyby, po kterých z rychlých protiútoků inkasovaly, Bohunice vyhrály první poločas o tři branky. I do druhé půle svěřenky kouče Miroslava Slováka vykročily pravou nohou, za čtyři minuty srovnaly se soupeřkami krok, ale křídla si přistřihly zbytečnými fauly, které sudí trestal dvouminutovým vyloučením. Brňanky výhodu využily, odskočily na rozdíl tří branek a náskok už si pohlídaly až do konce. „Je to obrovská škoda, měli jsme vyhrát. Šancí jsme měli dostatek,“ litoval porážky trenér Slovák, který postrádal pracovně zaneprázdněnou Melichárkovou, což bylo znát. „Jelikož Bohunice vyrukovaly s osobní obranou na Grabcovou, kterou defacto vyřadily ze hry, neměly jsme na palubovce hráčku, která by dokázala ohrozit branku z větší vzdálenosti,“ konstatoval zkušený lodivod.

Kunovjanky už teď půjdou do každého zápasu s nožem na krku. Jako první je čeká souboj s třetím Velkým Meziříčím. „Jestli chceme pomýšlet na záchranu, musíme bezpodmínečně vyhrát,“ burcuje tým Slovák. Poločas 14:11.

KUNOVICE: Žáková - Vařechová, Grabcová 7/2, Fiurášková 3, Brablcová 4, Polášková 1, Volasová, Sedláková 4, Palčíková 3.
KUNOVICE - Hodonín 24:35

Senzace se nekonala, lídr soutěže od začátku tahal za delší konec a podle očekávání si připsal do tabulky další dva body. Poločas 11:17.

KUNOVICE: Žáková - Palčíková 3, Vařechová 1, Volasová, Fiurášková 4/1, Sedláková 4/1, Grabcová 11/5, Polášková, Melichárková 1.

Autor: PETR ČECH

Vaše názory

Vykročily za záchranou?

Kunovice

Vykročily za záchranou?

Prvoligové házenkářky SHK Kunovice vstoupily do jarních odvet pravou nohou. Vítězstvím na palubovce Olomouce soupeřkám v honbě...

8. 3. 2019
Finále zůstalo jen snem

Kunovice

Finále zůstalo jen snem

Prvoligové mladší dorostenky házenkářského klubu SHK Kunovice obsadily na silně obsazeném mezinárodním turnaji ve slovenské Šaľe nepopulární...

19. 2. 2019
Bijí na poplach, získá klub posily?

Kunovice

Bijí na poplach, získá klub posily?

Situace prvoligových házenkářek SHK Kunovice je kritická! Tým z Bělinky totiž nezvládl ani souboj s předposlední Jiskrou...

7. 12. 2018
Fleková znovu při chuti

Kunovice

Fleková znovu při chuti

Prvoligové mladší dorostenky SHK Kunovice hodily dvě porážky s favoritkami soutěže za hlavu a spravily si náladu...

22. 11. 2018
TOPlist