FacebookYoutubeInstagram

Horko Ostrohu (ne)svědčilo

Slovácko Hokej 4. 9. 2019
Horko Ostrohu (ne)svědčilo
Inzerce

Hokejisté HOKEJ Uherský Ostroh dali zapomenout na úvodní prohru v přípravu na ledě Kroměříže a v týdnu si pověsili za opasek dva cenné skalpy.

Hodonín - UH. OSTROH 2:3

Ostrožané zaspali začátek a už v páté minutě prohrávali. A když jim na odpověď nestačily dvě třetiny, udeřili zkraje poslední části opět domácí. To už byl pro svěřence kouče Ivana Klaudy signál k budíčku. O snížení se postaral Andrýsek a vyrovnání přišlo v přesilové hře z hole velezkušeného Antonoviče, hrajícího asistenta trenéra.

Když už se zdálo, že zápas skončí plichtou, dostal se k puku V. Galuška, který potřetí překonal střídajícího Zollpriestera a dokonal velký obrat. „Zpočátku to nebylo ideální, kluci hodně kazili přihrávky, ale postupem času se zvedli a v poslední třetině našli i ztracenou mušku,“ komentoval premiérové vítězství v přípravě kouč Klauda. Branky: Andrýsek, Antonovič, V. Galuška. Třetiny 1:0, 0:0, 1:3.

UH. OSTROH: Šurý - D. Rauš, Nevídal, Andrýsek, Žabčík, Stuchlík, Beneš, Antonovič, Mika, L. Galuška, V. Galuška, Stránský, J. Zalubil, L. Zalubil, Hendrych, Flora.

Břeclav - UH. OSTROH 6:9

Souboj na Podluží ovlivnilo počasí, na zimním stadionu bylo skoro 20 stupňů, což se odrazilo do nasazení obou týmů.

„Zápas se hrál opravdu přátelsky až exhibičně, horko zpomalilo veškeré pohyby,“ potvrdil Klauda. Jeho tým prohrával 0:2, aby otočil na 5:2. Soupeř pak ještě srovnal krok, ale závěr patřil Ostrožanům.

Branky: V. Galuška 2, Antonovič 2, Mika 2, Stránský 2, D. Rauš. Třetiny 2:1, 2:4, 2:4.

Autor: ceh

Vaše názory

Spartak nesáhl do vlastních řad, novým koučem je Aleš Bachánek!

Uherský Brod

Spartak nesáhl do vlastních řad, novým koučem je Aleš Bachánek!

Konec dovolené, konec lenošení. Hokejisté Spartaku Uherský Brod zahájili přípravu na novou sezonu krajské ligy. Už druhý...

15. 8. 2019
Novinka: Medailisté si rozdělí 60 tisíc korun!

Slovácko

Novinka: Medailisté si rozdělí 60 tisíc korun!

Krajská liga hokejistů zná svůj scénář. Kluby už vědí, co je čeká a nemine. I když systém...

6. 8. 2019
Výtěžek z derby mládež nepotěší, rizika převážila

Uherské Hradiště

Výtěžek z derby mládež nepotěší, rizika převážila

Hokejoví fanoušci truchlí, ale obyvatelé města si nejspíš hluboce oddechli… Slibovaný srpnový duel Zubr Cupu mezi znesvářenými...

17. 7. 2019
Stříbrná tečka Nečasových boys

Uherské Hradiště

Stříbrná tečka Nečasových boys

Hokejoví dorostenci HC Uherské Hradiště udělali definitivní tečku za povedenou sezonou, když na tradičním turnaji v Novém...

13. 4. 2019
TOPlist