FacebookYoutubeInstagram

Hradiště druhé, Spartak třetí

Slovácko Hokej 13. 9. 2019
Hradiště druhé, Spartak třetí

Na trofej pro vítěze nedosáhli, ale výkonem nezklamali. Hokejisté HC Uherské Hradiště obsadili na přípravném turnaji v Novém Jičíně druhé místo, jejich rivalové z Uherského Brodu skončili třetí. V obou táborech však účast hodnotí pozitivně.

„Vítězství nám doslova proklouzlo mezi prsty, na druhé místo nás odsunul horší vzájemný zápas, respektive samostatné nájezdy s Bohumínem. Ale jinak jsem spokojený, kaňkou je jen zranění dvou hráčů, kteří doplatili na extrémně tvrdou hru jednoho ze soupeřů,“ komentoval vystoupení na severu Moravy Zdeněk Čech, trenér Uherského Hradiště, podle kterého je vážnější stav obránce Fridricha.

„Uvidíme, jestli stihne začátek soutěže. Je to padesát na padesát,“ dodal zkušený kouč.

Spartak Uherský Brod skončil třetí, rivala však porazil. „Soupeř neměl šanci, dobře zachytal Dominik Chovanec, který navázal na předchozí skvělý výkon Karla Málka. Ale zbylé dva zápasy jsme nezvládli, když jsme neproměňovali šance,“ uvedl Aleš Bachánek, trenér týmu od Olšavy, který na turnaj přivezl čtyři pětky. Dvě byly výhradně složené z juniorů. „Kdybychom vsadili jen na tři pětky, bez problémů vyhrajeme,“ je přesvědčený Bachánek.

Turnaj pěti týmů se hrál systémem každý s každým na 2x15 minut s následujícím pětiminutovým prodloužením, případně samostatnými nájezdy. Z vítězství se nakonec radoval Bohumín. Broďané se na místo o víkendu vrátí, s pořádajícím Novým Jičínem B si totiž domluvili přípravný duel. 

Autor: ceh

Vaše názory

Horko Ostrohu (ne)svědčilo

Slovácko

Horko Ostrohu (ne)svědčilo

Hokejisté HOKEJ Uherský Ostroh dali zapomenout na úvodní prohru v přípravu na ledě Kroměříže a v týdnu...

4. 9. 2019
Spartak nesáhl do vlastních řad, novým koučem je Aleš Bachánek!

Uherský Brod

Spartak nesáhl do vlastních řad, novým koučem je Aleš Bachánek!

Konec dovolené, konec lenošení. Hokejisté Spartaku Uherský Brod zahájili přípravu na novou sezonu krajské ligy. Už druhý...

15. 8. 2019
Novinka: Medailisté si rozdělí 60 tisíc korun!

Slovácko

Novinka: Medailisté si rozdělí 60 tisíc korun!

Krajská liga hokejistů zná svůj scénář. Kluby už vědí, co je čeká a nemine. I když systém...

6. 8. 2019
Výtěžek z derby mládež nepotěší, rizika převážila

Uherské Hradiště

Výtěžek z derby mládež nepotěší, rizika převážila

Hokejoví fanoušci truchlí, ale obyvatelé města si nejspíš hluboce oddechli… Slibovaný srpnový duel Zubr Cupu mezi znesvářenými...

17. 7. 2019
TOPlist