FacebookYoutubeInstagram

Řádková inzerce

<<< zpět na rozcestník

Tradice, která funguje

Řádková inzercePotřebujete něco prodat nebo koupit? Hledáte nájemce pro váš volný byt nebo chcete vzpomenout na ty, kteří již nejsou mezi námi? Pak právě pro vás je tu řádová inzerce slováckého týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM, díky které velmi jednoduchým způsobem oslovíte každého 6. obyvatele okresu Uherské Hradiště.

Přitom stačí, když osobně zavítáte do redakce týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM, která sídlí v Uherském Hradišti na Zelném trhu 1245 (pondělí až pátek od 8.00 do 16.30 hod.), a milé pracovnici recepce nadiktujete text vašeho inzerátu. Pokud přijít nemůžete, můžete využít platby předem pomocí složenky typu C nebo úhrady zálohové faktury. Jediné, co k tomu musíte udělat, je zavolat na telefonní číslo 572 423 897 nebo poslat e-mail se zadáním vaší řádkové inzerce na zc.kdd@ecpecer . Ceny řádkové inzerce jsou přitom velmi přívětivé, za jeden řádek soukromé inzerce zaplatíte 15,- Kč, za řádek komerční inzerce pak 25 Kč.

Příznivci mobilní komunikace mohou využít také služby SMS inzerce. V tomto případě pošlete SMS ve tvaru DDK mezera a text vašeho inzerátu na telefonní číslo 903 55 30. Text zprávy musí mít maximálně 100 znaků a tato služba je určena pouze pro soukromou řádkovou inzerci. Cena jedné SMS je 30,- Kč.

Podmínkou uveřejnění řádkového inzerátu je platba předem v termínu do uzávěrky řádkové inzerce, tj. každý čtvrtek do 16.30 hodin.

Kalkulátor

Vyzkoušejte si, jakou cenu bude mít váš řádkový inzerát. Do následujícího pole vepište text vašeho inzerátu a vyberte si z nabízených grafických zvýraznění. Důležité je také vyznačit, zda-li se jednou o soukromou nebo komerční inzerci. V případě, že budete s cenou spokojeni, pak nás kdykoliv kvantujte na telefonu 572 423 816 nebo na e-mailu zc.kdd@ecpecer .

Upozornění
Znaky jako jsou mezery, tečky, čárky, pomlčky a podobná interpunkční znaménka se také započítávají do ceny inzerátu.
Inzerát, ve kterém nejsou slova oddělena mezerami, nebude přijat ke zpracování.

Typ inzerce:
soukromá komerční

Příplatky:
Rámeček
Šedý rastr
Inverzně
Fotografie

Odhad ceny: 0 Kč s DPH

Soubory ke stažení

Ceník řádkové inzerce pdf PDF, 232.7 kB
Kupón řádkové inzerce pdf PDF, 1.3 MB

Ukázky inzerce

Ukázka inzerce
Ukázka inzerce
 
TOPlist