FacebookYoutubeInstagram

Bratři zmlátili svého známého. Hrozí jim tři roky za mřížemi

Zlínský kraj Krimi 7. 9. 2017
Bratři zmlátili svého známého. Hrozí  jim tři roky za mřížemi
Foto: Ilustrační foto

Komisař kriminální policie ze Zlína obvinil sedmadvacetiletého muže a jeho o čtyři roky mladšího bratra z trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu spáchaných ve spolupachatelství. Začátkem března fyzicky napadli pěstmi jednatřicetiletého muže, přičemž jeden z nich měl při napadení v ruce takzvaného boxera; a způsobili mu zranění, které mu ošetřila lékařka. Muže před vážnější újmou na zdraví zachránil příchod seniora, který jednoho z agresorů odtrhl. Oba útočníci vzápětí utekli.

Co přesně se stalo? Bylo 3. března kolem deváté hodiny večer a dvaadvacetiletá dívka vyšla společně s jednatřicetiletým mužem z centra Slavičína směrem k tamnímu hotelu. U něj se potkali s nyní obviněnými bratry. Všichni čtyři se znali a dali se do řeči. Z nejasného důvodu došlo mezi třemi muži ke konfliktu. Po chvíli dva bratři zaútočili pěstmi na svého známého, povalili ho na zem a velkou silou do něj tloukli.  Dívka na nic nečekala a zavolala na linku tísňového volání policie. Po chvilce přiběhl třiašedesátiletý muž, který viděl konflikt ze zahrady svého domu, oba útočníky okřikl a napadenému muži pomohl. Mezitím přijeli policisté, kteří zavolali záchranáře.

Mladší z útočníků byl již ve svých devatenácti letech podmíněně potrestán Okresním soudem ve Zlíně za trestnou činnost související s drogami. Starší z nich má čistý trestní rejstřík. V případě odsouzení nyní oběma hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Autor: nin

Vaše názory

Hlídka vyhmátla řidiče bez papírů. Hrozí mu 2 roky za mřížemi

Staré Město

Hlídka vyhmátla řidiče bez papírů. Hrozí mu 2 roky za mřížemi

Až dvouleté vězení hrozí osmatřicetiletému řidiči BMW za to, že porušil zákaz řízení všech motorových vozidel. V...

5. 9. 2017
Polonahý muž ztratil nervy. Chtěl zabíjet mačetou

Napajedla

Polonahý muž ztratil nervy. Chtěl zabíjet mačetou

„Rozčílili jste mě, zabiju vás!“ To měl podle krajské policejní mluvčí Moniky Kozumplíkové křičet na návštěvníky jedné...

28. 8. 2017
Důchodkyně obešla závory a vstoupila na přejezd. Vlak ji zabil

Šumice

Důchodkyně obešla závory a vstoupila na přejezd. Vlak ji zabil

Dnes ráno krátce před devátou hodinou došlo na železnici v obci Šumice k tragické události. Osobní vlak,...

24. 8. 2017
Šílený cyklista, nadýchal 3,6 promile!

Šílený cyklista, nadýchal 3,6 promile!

Zranění, se kterým byl převezený do Uherskohradišťské nemocnice, utrpěl dvaapadesátiletý cyklista, který havaroval v Topolné. Když dorazili...

24. 8. 2017
TOPlist