FacebookYoutubeInstagram

Vražda, nebo neštěstí?

Staré Město Krimi 5. 6. 2017
Vražda, nebo neštěstí?
Foto: Ilustrační foto

Tragédií skončila rodinná oslava ve Starém Městě. Jedenatřicetiletý muž už domů nepřišel, spadl totiž ze střechy objektu v areálu Střední odborné školy a gymnázia. Přátelé jej údajně našli až po několika hodinách. Jestli spadl sám, nebo s cizí pomocí, intenzivně šetří policie.

„Vyšetřujeme smrt muže, který pravděpodobně spadl ze střechy. Okolnosti případu jsou však stále v šetření, byla nařízena soudní pitva,“ potvrdila Milena Šabatová, mluvčí uherskohradišťské policie, která ale odmítla zveřejnit bližší informace. Jestli byl opilý, to ukáže až pitva.

Muž podle informací DOBRÉHO DNE spadl ze střechy mechanizační haly, která slouží jako sklad a garáž pro zemědělské stroje. Jak se tam dostal, to musí rozlousknout policie. Vylézt na střechu budovy je totiž poměrně těžké, jedinou přístupovou cestou je žebřík, jehož nejspodnější „schůdek“ je ve výšce 2,5 metru… Po škole se ostatně šušká, že ani policisté na žebřík nemohli vylézt. „Spíš to vypadá, že na střechu nelezl sám,“ letí po školní chodbě.

„Oficiálně žádné informace nemám, od policie ani hasičů, kteří nám přestřihli jeden ze zámků na bráně. Policie na případ uvalila informační embargo,“ reagoval Bedřich Chromek, ředitel střední školy.

Autor: ceh

Vaše názory

Zmizela elektrocentrála

Suchá Loz

Zmizela elektrocentrála

Policie zatím marně pátrá po pachateli, který ze zaparkované dodávky v Suché Lozi sebral elektrocentrálu. Majiteli tak...

1. 6. 2017
Cyklistka se řítila proti náklaďáku. Neviděla ho?

Uherské Hradiště

Cyklistka se řítila proti náklaďáku. Neviděla ho?

Ke zvláštní nehodě došlo v úterý ráno ve Vinohradské ulici v Uherském Hradišti. Osmašedesátiletá cyklistka tady jela...

31. 5. 2017
Zloděj řádil v rybářské chatce. Sebral pruty i gril

Ostrožská Nová Ves

Zloděj řádil v rybářské chatce. Sebral pruty i gril

Během neděle 28. května a pondělí navštívil zatím neznámý zloděj rybářskou chatu v novoveských Chylicích. Vedle vstupních...

30. 5. 2017
Záchranáři získají novou techniku

Slovácko

Záchranáři získají novou techniku

Nové sanitky do měst i do terénu, přístroje pro nepřímou srdeční masáž a přístroje pro umělou plicní...

30. 5. 2017
TOPlist