FacebookYoutubeInstagram

Arakain pokřtí album Jekyll a Hyde

Zlín Kultura 21. 10. 2019
Arakain pokřtí album Jekyll a Hyde

Kapela Arakain brázdí koncertní sály, kluiby i haly už úctyhodných 37 let!

Foto: Arakain

Na novince najdete i song s Luckou Bílou

Legendární Arakain přichází po třech letech v koncertní premiéře s devátým albem Jekyll & Hyde. Metalová banda v čele s Honzou Toužimským pro vás připravila na pátek 25. října od 20.00 v Masters of Rock Cafe křest tohoto nového alba. Na CD v podobě digipacku najdete dvanáct nových pecek obohacených o song s Luckou Bílou, která se tak představí jako právoplatná členka kapely. Na koncertě vás kromě novinek čeká pořádný nářez léty prověřených hitů, bez kterých by se žádný koncert neobešel.

O hudební složku se postarali všichni čtyři kytaristé, včetně Honzy Toužimského, což slibuje různé pojetí hudební tváře Arakainu. Podle kapelník Urbana je trochu rychlejší a tvrdší, s důrazem na typické kytarové riffy, které připomínají thrashové začátky kapely. Pod texty jsou podepsáni jak interní autoři Kub a Mach, tak i stálí externí spolupracovníci Protheus (Dymytry) a Fabien (Forrest Jump). Výsledným mastering je dílem Martina Hollandra.

Kapela se v těchto dnech již prezentuje promo singlem "Dnes ještě ne", který je prozatím k slyšení na sociálních sítích.

Arakain, který na naší hudební scéně funguje nepřetržitě již 37 let, dokazuje, že má stále co nabídnout a rozhodně se do metalového důchodu nechystá. Hosty koncertu budou The Agony a Booters.

SOUTĚŽ DOBRÉHO DNE

Pošli SMS na tel. číslo 903 55 07 ve tvaru DDK mezera ARAKAIN mezera KDO JE BUBENÍKEM ARAKAINU? a za poslední mezeru svoje jméno, příjmení a obec nebo město, z kterého pocházíš.

Cena jedné SMS je 7 Kč, včetně DPH. Tuto službu zajišťuje TOPIC PRESS, s. r. o. Uzávěrka soutěží je ve čtvrtek v 10.00, výherci budou kontaktováni SMS zprávou, která začíná slovem GRATULUJEME!

Upozorňujeme, že od Nového roku budou všechny soutěže výhradně pro předplatitele DOBRÉHO DNE... a jak víte, máme mediálky na všechny zásadní kulturní události v regionu a ještě kousek dál...

Autor: IVA PAŠKOVÁ

Vaše názory

Koncert učitelů

Uherské Hradiště

Koncert učitelů

Koncert učitelů ZUŠ Slovácko se uskuteční v úterý 22. října od 19.00 ve velkém sále uherskohradišťské Reduty....

21. 10. 2019
Ve Slováckém se dnes potká Adina Mandlová a Lída Baarová

Uherské Hradiště

Ve Slováckém se dnes potká Adina Mandlová a Lída Baarová

Herečka Eva Josefíková se dnes večer objeví na jevišti Slováckého divadla. Uherskohradišťskému publiku se místní rodačka a...

21. 10. 2019
Herec Martin Hudec: Zkoušení bylo skvělé, ale taky velmi náročné

Uherské Hradiště

Herec Martin Hudec: Zkoušení bylo skvělé, ale taky velmi náročné

Kanadskou hru Tom na farmě uvedlo v pátek v české premiéře na Malé scéně Slovácké divadlo. Drama...

21. 10. 2019
Učitelé ZUŠ Uherské Hradiště jsou zoufalí! Nemůžou najít žáky!

Uherské Hradiště

Učitelé ZUŠ Uherské Hradiště jsou zoufalí! Nemůžou najít žáky!

Letos uplynulo už 80 let od založení školy. V rámci oslav tohoto významného výročí připravují všechny obory...

18. 10. 2019
TOPlist