FacebookYoutubeInstagram

Bijásek a Zlatý fond zahajují, bude i ARTraut

Uherské Hradiště Kultura 3. 9. 2008
Bijásek a Zlatý fond zahajují, bude i ARTraut

Po pohodovém prázdninovém čase přichází nový školní rok a s ním i rozjezd dalších sezón pravidelných filmových cyklů Městských kin.

Ve středu 3. září ve Hvězdě od 19.00 startuje ARTraut - večer plný filmů, hudby i občerstvení, v rámci nějž můžete zhlédnout i filmovou novinku Prosíme přetočte z dílny oscarového Michela Gondryho. Vstup je na průkazku ARTu zdarma, na všechny další zářijové projekce pak platí pro členy sleva 20 Kč. Pokud tedy průkazku ARTu 2008 ještě nevlastníte, koupě za cenu 60 Kč (členové Zl. fondu jen 30 Kč) se vám nyní opravdu vyplatí.

Zahajovat bude také Zlínským krajem finančně podporovaný cyklus Zlatý fond kinematografie, a to ve čtvrtek 4. září v tradičních 16.00, kdy bude uveden snímek Pat Garrett a Billy Kid s bonusovými materiály k Bobu Dylanovi, jednomu z herců a autorovi hudby k tomuto slavnému westernu. O slovo se ovšem po prázdninách přihlásí i dětský filmový klub Bijásek spolu s odpoledními výtvarnými Malovásky.

Zahájení cyklů obstarají středeční a nedělní projekce filmů Letopisy Narnie: Princ Kaspian a Vall-I, nedělní dopolední show populárního Michala Nesvadby i výtvarné dílničky Malovásku; to vše navíc s výraznými slevami či zdarma na průkazku Bijásku 2008-2009. S koupí nových průkazek se proto vyplatí příliš neotálet a využít všech zahajovacích výhod!

Autor: art

Vaše názory

Trnky v Dolním Němčí

Dolní Němčí

Trnky v Dolním Němčí

Pokud jste nestihli o minulém víkendu vaření trnek na Břestku, můžete se podívat pod pokličku této události...

3. 9. 2008
Šedesátiny provoní žmolkovice

Starý Hrozenkov

Šedesátiny provoní žmolkovice

Kulturák ve Starém Hrozenkově v sobotu zažije velkolepé oslavy. Kopaničár, nejstarší soubor na Slovácku, bude slavit šedesátku!...

3. 9. 2008
Vinohrady: Putování za vínem a zpěvem

Mařatice

Vinohrady: Putování za vínem a zpěvem

Mařatice a především jejich Vinohradská ulice se staly doslova symbolem každoročně pořádaných Slováckých slavností vína a otevřených...

3. 9. 2008
Překonají krojovaní rekord z roku 2006?

Mařatice

Překonají krojovaní rekord z roku 2006?

Také letošní Slovácké slavnosti vína a otevřených památek se pokusí dobýt českou knihu rekordů. Náš týdeník ve...

3. 9. 2008
TOPlist