FacebookYoutubeInstagram

Citron a Axxis v Březolupech!

Březolupy Kultura 24. 2. 2017
Citron a Axxis v Březolupech!

Axxis to rozjede v Březolupech v rámci Souboje Rebelů 2017

Foto: archiv kapely
Inzerce

Souboj rebelů tentokrát mezinárodně

Axxis v Březolupech, tak o tom se mnohým ani nesnilo! Pravda je však taková, že 29. dubna to ve staré rockové hale rozbalí společně s Citronem a kapelou Tanji.  

Úspěšné halové turné skupiny Citron Souboj rebelů pokračuje tentokrát v mezinárodní sestavě! Pozvání do ringu přijala německá hard and heavy legenda Axxis, která v únoru vydává po více než dvou letech své nové album s názvem Retrolution a vyráží na Retrolution Tour. Po dlouhé době uvidíte na turné také Tanju s vlastní kapelou! Přijďte zavzpomínat na hity 80. - 90. let a poslechnout si novou tvorbu!

Po ohromném úspěchu halového turné Souboj rebelů Radegast tour 2016, kdy kapela Citron spolu s dalšími rebely domácí metalové scény na konci loňského roku zcela zaplnila haly po celé České republice, se Souboj rebelů vrací! Kapela Citron po dvou úspěšných EP vydala na konci loňského roku dlouho očekávané album Rebelie Rebelů, které se dočkalo velké odezvy fanoušků. Aktuálně je album mezi deseti nejprodávanějšími alby ve všežánrovém prodeji v České republice! Na turné dojde i k představení nového Live DVD „Citron - Souboj Rebelů“, natočeného loni v prosinci v hale Euronics ve Zlíně. Citron si přizval na jarní „souboj“ německou hardrockovou legendu Axxis, ale také samostatně dračici Tanju s její kapelou! Předprodej vstupenek odstartoval v klasických předprodejích abrzy si v DOBRÉM DNU zasoutěžíte o volné vstupenky!

Autor: IVA

Vaše názory

Chantal Poullain zazpívá šansony!

Zlín

Chantal Poullain zazpívá šansony!

Chantal Poullain se dnes ve Zlíně na Malé scéně od 19.00 představí se svými šansony. Kromě herectví...

23. 2. 2017
Brainstorm přivezou show

Zlín

Brainstorm přivezou show

Německá partička Brainstorm letos po dlouhé pauze vydala zbrusu nové album. Jedenáctý studiový počin s názvem Scary...

23. 2. 2017
Čtvrtstoletí Memento mori

Uherský Ostroh

Čtvrtstoletí Memento mori

Šermířská a divadelní společnost Memento mori při příležitosti 25. výročí svého založení ve spolupráci s městem Uherský...

22. 2. 2017
Natoč film o Červené karkulce...

Uherské Hradiště

Natoč film o Červené karkulce...

Městská kina Uherské Hradiště právě rozjíždí 8. kolo dětské kreativní soutěže PeckaFilm, nově s přídomkem „filmařská“. Kreslení...

22. 2. 2017
TOPlist