FacebookYoutubeInstagram

Divadelní turné aneb No Name vsedě

Zlín Kultura 8. 3. 2012
Divadelní turné aneb No Name vsedě

V novém koncertním sále Kongresového centra Zlín zazní v neděli 11. března největší hity populární slovenské kapely No Name. Igor Timko, jeho bratři i ostatní členové kapely vyrážejí na Turné 2012, v jehož průběhu odehrají kolem čtyřiceti koncertů po divadlech v Česku. "S ohledem na požadovaný prostor k sezení jsme zvolili ke zlínskému koncertu nový sál Kongresového centra, v němž kromě pohodlného hlediště a moderního interiéru je také vynikající akustika, která jistě ještě umocní příjemný hudební zážitek," říká Petra Svěráková z Agentury Velryba. "A když budou chtít, můžou klidně vstát a tančit mezi řadami," dodává ředitel agentury Michal Žáček, kterého pojí s kapelou téměř rodinné vztahy. "Známe se mnoho let a za tu dobu jsme s nimi udělali spoustu koncertů. Společně jsme se shodli na tom, že už je načase udělat tento koncert trochu jinak,“ vysvětlil Žáček.

Po vydařeném loňském velkém turné No Name volně pokračují v koncertní činnosti v Česku. Nejúspěšnější slovenská skupina v naší zemi - získala čtyřikrát po sobě Zlatého Slavíka v kategorii Slavíci bez hranic - totiž stále miluje blízký kontakt s publikem.

"Atmosféra koncertů se nedá porovnat s ničím jiným," tvrdí frontman kapely Igor Timko. Fanoušci se tak mohou těšit nejen na skvělý zážitek, ale i na ty největší pecky, a to nejen z nového alba.

O tom, že No Name na Slovácku zakořenili, svědčí fakt, že hned další vystoupení bude za dva týdny ve sportovní hale v Hluku. Tady je doprovodí regionální kapely Praetorian a V.S.P. Band.

Autor: iva

Vaše názory

Vodácký ples s Martinem Doktorem

Ostrožská Nová Ves

Vodácký ples s Martinem Doktorem

V těchto dnech se už rychlostní kanoisté poohlížejí po sjízdných vodních hladinách, aby mohli opět pádlovat. Symbolicky...

8. 3. 2012
Za Chemical Brothers do Hvězdy

Uherské Hradiště

Za Chemical Brothers do Hvězdy

Pro příznivce elektronické hudby připravila Městská kina Uh. Hradiště projekci koncertu britské elektronické legendy Chemical Brothers pod...

8. 3. 2012
Jubilující ředitel vystavuje v Panském domě

Uherský Brod

Jubilující ředitel vystavuje v Panském domě

V pátek 9. března v 17.00 se uskuteční v Galerii Panský dům vernisáž jubilejní výstavy akademického malíře...

7. 3. 2012
Seznámení se s rezofonickými kytarami

Uherský Brod

Seznámení se s rezofonickými kytarami

Velice zajímavý a speciální koncertní program nabídnou slovenští hudebníci Bonzo Radvanyi a Ľuboš Beňa v sobotu 10....

7. 3. 2012
TOPlist