FacebookYoutubeInstagram

Dvacátý ples města v rytmu třicátých let...

Kunovice Kultura 11. 1. 2017
Dvacátý ples města v rytmu třicátých let...

V sobotu 14. ledna v 19.30 se ve sportovní hale v Kunovicích uskuteční jubilejní, již 20. ples města Kunovice, který bude první z akcí pořádaných jako připomínka 20. výročí určení obce Kunovice městem.

„Letošní kunovický ples se ponese v duchu bohémsky rozverné atmosféry Paříže 30. let minulého století, kam se návštěvníci plesu přenesou prostřednictvím klasického francouzského kankánu a kabaretních a muzikálových tanců,“ prozrazuje Zdeněk Kučera, tiskový mluvčí města.

Francouzský kankán předvedou senioři Tanečního klubu Rokaso a kabaretními a muzikálovými tanci nepochybně oslní taneční skupina Enola Flirt Society z Olomouce. Taneční umění exotického Orientu předvedou mistryně světa v tomto oboru z taneční skupiny Kaliyon. K tanci i poslechu budou po celý večer vyhrávat Plesový orchestr Coppelia, Swing Band Kroměříž a DJ Jaroslav Gruna.

V přilehlém baru v tenisové hale, který se po čas plesu stane součástí plesového prostoru, bude v době od 21.00 do 23.00 probíhat speciální ochutnávka vín. Nebude chybět ani standardní nabídka nápojů, sýrů a dalšího občerstvení, včetně nabídky míchaných nápojů. Součástí plesové nabídky bude samozřejmě také bohatá tombola.

„Ples města je každoroční příjemnou příležitostí k setkání s přáteli i partnery a tento letošní ples je s ohledem na oslavu 20. výročí určení Kunovic městem obzvlášť příjemným důvodem k tomu, abychom se v přátelské a dobré náladě mohli sejít a pobavit, jak se na dobré přátele sluší,“ zve zájemce o příjemnou společenskou akci starostka města Kunovice Ivana Majíčková. Předprodej vstupenek zajišťuje Městské informační centrum Kunovice. 

Čtěte více
Autor: VRT

Vaše názory

Veselé jitrnice a mnohé více

Uherské Hradiště

Veselé jitrnice a mnohé více

V rámci lednových Zvídálků jsou připraveny dvě komentované prohlídky výstavy pro dospělé. Zvídálkové se budou konat v...

11. 1. 2017
Rammstein ovládne pátek třináctého

Uherské Hradiště

Rammstein ovládne pátek třináctého

V pátek 13. ledna bude kino Hvězda stejně jako sto dalších kin v České republice žít projekcí...

11. 1. 2017
Petr Raška zahájí sezónu

Uherské Hradiště

Petr Raška zahájí sezónu

Výstavní rok Klubu kultury otevře v pátek 13. ledna v 17.00 v galerii V. Hrocha svou první...

10. 1. 2017
Poetický pořad Písničky z malířovy palety

Strážnice

Poetický pořad Písničky z malířovy palety

Nedělní večer ve Strážnici bude patřit vzpomínce na Jožu Uprku. U příležitosti 155. výročí jeho narození se...

10. 1. 2017
TOPlist