FacebookYoutubeInstagram

Fashion show Andrey Duchovny přinese svěží lifestylovou módu

Uherské Hradiště Kultura 24. 6. 2019
Fashion show Andrey Duchovny přinese svěží lifestylovou módu
Foto: archiv A.Duchovny
Inzerce

Přehlídka inspiruje všechny generace dam

Léto je v plném proudu, chystáte se na dovolenou a určitě přemýšlíte... co na sebe. Tuto otázku pomůže vyřešit třetí ročník  Fashion show, kde se můžete inspirovat světem módních trendů a originální lifestylové módy. Módní přehlídka v režii Andrey Duchovny dostává úplně jinou dimenzi, protože dokázala spojit předvádění na mole s hudebním i doprovodným zážitkem. Fashion show můžete navštívit ve čtvrtek 27. června od 19.00 v Redutě.

V letošním ročníku uvidíte přehlídku italských látek, které jsou určeny pro nejslavnější módní domy. "Malé italské tkalcovny tkají látky pro designery módních domů ve světě. Z těchto látek ušil několik modelů pro naši přehlídku i náš host, značka, která představí své návrhy," prozrazuje Andrea Duchovny. Představí se i obleky šité na míru a autorská kolekce svatebních šatů. Návštěvníci uvidí i průřez italských značek pro běžný městský i společenský život. Nejznámější hradišťský svatební salon se pochlubí  svou vybranou kolekcí společenských i svatebních šatů.

"Maminky se mohou inspirovat, jak skloubit dospělé a dětské modely. Také se budou předvádět plavky, spodní prádlo a ručně vyráběné společenské šperky," dodává autorka, která zajistila tombolu i fotokoutek.

Umělecký duch přehlídce dodá Natálie Pospíšilíková, mladá návrhářka z UMPRUM, která za své školní návrhy a modely posbírala mnohá ocenění.

"Před přehlídkou málo spím... Každý ročník se snažím, aby návštěvník dostal za své vstupné maximum zážitků a zábavy. Cenu se snažím udržet na nejnižší možné částce, i když někdy slyším, že je to pro některé moc drahé.

Naše město je bohaté na kulturu zdarma a pak je opravdu velmi těžké prosadit placenou akci tohoto typu.

Naštěstí je zde pořád ještě okruh lidí, kteří módu a módní přehlídky milují, a díky nim má smysl se do toho všeho pustit zas a opět znovu. Mám jasnou představu o tom, jak to chci dělat, a kolem sebe pár přátel, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu jako já a pomáhají mi realizovat mé nápady bez nároku na honorář," děkuje autorka všem, kteří jí stojí za zády a jsou oporou. Díky nim mohla zorganizovat již třetí ročník.

O hudební doprovod se postarají Marco Čaňo and  Cover Paradise - Marco Cano Music. Atmosféru módní přehlídky podtrhne moderátorská dvojice ve složení herec Michal Holán a Bára Dojčár Majíčková. Vstupné v předprodeji za 290 korun v Kafe uprostřed, online pak přes www.smsticket.cz.

Autor: IVA PAŠKOVÁ

Vaše názory

Chicago mělo premiéru

Uherské Hradiště

Chicago mělo premiéru

Slovácké divadlo uvedlo v sobotu v premiéře slavný americký jazzový krimi muzikál Chicago. Se souborem jej nastudovala...

24. 6. 2019
BLESKOVKA NA JÍZDU HARAFICI A SLOVÁCKÉHO DIVADLA 

PRO PŘEDPLATITELE DOBRÉHO DNE!

Uherské Hradiště

BLESKOVKA NA JÍZDU HARAFICI A SLOVÁCKÉHO DIVADLA PRO PŘEDPLATITELE DOBRÉHO DNE!

Pojďte s Dobrým Dnem na dnešní Jízdu Harafici a Slováckého divadla POkud jsi předplatitelem DOBRÉHO DNE, můžete...

23. 6. 2019
Mistříňanka přijede do Boršic

Boršice

Mistříňanka přijede do Boršic

Tři Boršičáci - umělecký kovář Petr Kučík, vinař Alois Tománek a hospodský Libor Slezák se domluvili, že...

21. 6. 2019
Chceš fotku s Lukem Fry, Portym nebo Creepem? Přijď na Grand Show Time

Uherský Brod

Chceš fotku s Lukem Fry, Portym nebo Creepem? Přijď na Grand Show Time

Porty, Attack, Ati, Dejvit, Katezee, Creep, Luke Fry, Natyla, Tom Snow, Natálka, ... Znáte tato jména? Ano,...

21. 6. 2019

Související

TOPlist