FacebookYoutubeInstagram

Hod Dog Fest patnáctiny oslaví na Míru

Uherské Hradiště Kultura 12. 9. 2019
Hod Dog Fest patnáctiny oslaví na Míru

Exkluzivní vystoupení vás čeká v podání Lahar, aktuální české thrashmetalové jedničky.

Foto: HD Fest
Inzerce

Výtěžkem přispějete k záchraně lesů

Dlouho se o tom šuškalo a pak to organizátoři vybalili: Pokračování oblíbeného Hot Dog Festu se z Jalubí stěhuje do metalovými fanoušky oblíbeného klubu Mír! Hot Dog Fest XV zahájí v sobotu 15. září od 17.00 klubovou sezónu.

Jako vždy je akce benefiční, výtěžek poputuje na konto lesoochranářského sdružení VLK. „Společně jsme již přispěli k několika oázám svobody, kde je vyloučena jakákoliv lidská činnost," upozorňuje Tomáš Raudis, zpěvák kapely Mentally Corrupted.

Již od podvečera bude program nacpán muzikou. „Hrát se bude na dvou stageích! Hlavní stage bude v sále na hlavním pódiu, ale neméně zajímavá bude i Bar stage a kapely se budou střídat, žádná se nebude krýt. Do toho bude mít divák možnost posadit se na venkovní zahrádce a dát si něco grilovaného na zub,“ prozrazuje Tomáš Raudis.  

Těšit se můžete na exkluzivní vystoupení aktuální české thrashmetalové jedničky, Jihočechů Lahar. „Zajímavou partou jsou i I am Pentagon s čelním představitelem české HC/punkové scény Banánem za mikrofonem, hrnoucí 90kový hardcore s českými texty, objev poslední dekády, mladičké Slováky Acid Force, drhnoucí thrashmetal po vzoru Kreator či Sodom. Veterány večírku budou naopak domácí Melancholy Pessimism, kteří právě sklízí ovace za aktuální desku Democracy War Crusade,“ těší se Tomáš Raudis.

Ze Slovenska přijedou přední představitelé crustové odnože, kapely Beton a Adacta, budějovický grindující But, Brňáci Kandar a pardubické Needful Things. „Kapela Risporta má za sebou vydání dlouho očekávané desky a navíc posílena o dalšího kytaristu představí svůj crust/punk ještě s větší dávkou energie,“ doplňují pořadatelé z kapel Bolest bude větší a Mentally Corupted. První z nich vydala svoji nahrávku vloni a druzí jmenovaní představí aktuální CD Síla duše.

Lupeny koupíte v předprodeji.

Autor: IVA

Vaše názory

Luhačovice ožijí dětským festivalem

Luhačovice

Luhačovice ožijí dětským festivalem

Dětské soubory se svým pestrým a barevným programem Mezinárodního festivalu Písní a tancem roztančí a rozezpívají celé...

11. 9. 2019
Při festivalu Písní a tancem letos opět udělí titul Vesnice roku

Luhačovice

Při festivalu Písní a tancem letos opět udělí titul Vesnice roku

Luhačovice a také sousední Pozlovice budou žít ve dnech 12. až 15. září již po sedmadvacáté mezinárodním...

11. 9. 2019
Běh pro život aneb Šumická bota 2019

Šumice

Běh pro život aneb Šumická bota 2019

Máte rádi běžecké závody a přitom rádi přispějete na dobročinné účely těžce nemocných dětí? Udělejte dvě věci...

11. 9. 2019
Posadíte se na hudební lavičku?

Uherské Hradiště

Posadíte se na hudební lavičku?

Od září potěší obyvatele Uherského Hradiště hudební novinka, kterou chce Základní umělecká škola přenést umění svých učitelů...

11. 9. 2019
TOPlist