FacebookYoutubeInstagram

Hvězda bude dražit fotografie

Uherské Hradiště Kultura 18. 2. 2009
Inzerce

Ve čtvrtek se stane kino Hvězda místem zahájení dvou nových výstav a dražby fotografií. Canisterapeutické centrum Zlín uvede v prostorách uherskohradišťského kina výstavu fotografií mapující jeho tříletou činnost. Druhá fotografická výstava s názvem Život nejen na kolech byla sestavena z vítězných prací všech uplynulých ročníků stejnojmenné soutěže, které se od roku 1997 zúčastňovali autoři s postižením i bez něj. „Námětem této výstavy pořádané Ligou vozíčkářů jsou životní okamžiky lidí se zdravotním handicapem,“ přibližuje David Huspenina z Městských kin.

Součástí vernisáže bude nejenom videoprezentace činnosti organizací a ukázka práce s asistenčním i canisterapeutickým psem, ale také veřejná dražba fotografií z výstavy Ohlédnutí 2008, jejíž výtěžek bude věnován právě Canisterapeutickému centru Zlín. Dražebním mistrem se ve čtvrtek 19. února opět po roce stane herec a moderátor David Vacke. „Věříme, že svou účastí a zájmem podpoříte tuto dražbu,“ dodává Huspenina s poděkováním všem autorům fotografií, kteří darovali své výtvory ve prospěch dobré věci.

Autor: kul

Vaše názory

Nivnička nominovaná na Foskara

Nivnice

Nivnička nominovaná na Foskara

Ve folklorních Foskarech, jejichž vyhlašovatelem a pořadatelem je Nadační fond Foskar a spolupořadatelem Národní ústav lidové kultury,...

18. 2. 2009
Balíček filmů pro seniory

Uherský Brod

Balíček filmů pro seniory

V pestré nabídce pro děti i dospělé uherskobrodské kino Máj nezapomnělo ani na seniory. Je pro ně...

18. 2. 2009
Vzpomínka na Regínu

Hluk

Vzpomínka na Regínu

11. února to byly dva roky, kdy od nás navždy odešla naše kamarádka Regína Říhová. Poznala jsem...

18. 2. 2009
Pochod s Poutníky

Břestek

Pochod s Poutníky

Fašank v břestecké sportovní hale bude letos pojatý trochu jinak. Přijede legenda naší bluegrassové a country scény...

18. 2. 2009
TOPlist