Inzerce
FacebookYoutubeInstagram

Jaké nosili ze školy vysvědčení?

Uherské Hradiště Kultura 2. 7. 2018

prozrazují uherskohradišťští herci

Školní rok právě skončil, děti „posbíraly“ vysvědčení a vyrazily vstříc vytouženým letním prázdninám. Ty se týkají, jak je známo, také herců. Divadelníci prozradili, jak to s vysvědčením měli oni a zda se na ně těšili, nebo naopak byla pro ně noční můrou.

David Macháček:

Já měl vysvědčení nudné, téměř vždy vyznamenání, ale těšil jsem se na odměny od babiček. Někdy ho nechtěly ani vidět a už mi něco dávaly.
Pavel Majkus:

Na vysvědčení jsem se celkem těšil, učení mi šlo a co trochu skřípalo, to se už muselo nějak vydržet. A prázdniny, ty krásné 2 měsíce, byly jisté, to žádné vysvědčení nemohlo na dlouho pokazit.
Pavel Hromádka:

Noční můra pro mě vysvědčení ani škola nikdy nebyly. Nejen proto, že jsem se dobře učil (vlastně ne že bych se dobře učil, ale spíše jsem měl dobré známky, téměř bez učení), ale i proto, že u nás školu nikdo příliš neprožíval, že by jako bylo důležité, jestli mám známku takovou nebo takovou, to teda ne. Jistě, kdyby šlo o čtyřky či pětky, asi by byl přístup jiný. Že to ve škole jde, se považovalo za samozřejmé. A já to taky tak bral. A že se někdy něco nepovedlo, i to k tomu patří. Asi jsem se ale na vysvědčení těšil. Přece jen je to slavnostní chvíle a jakási odměna, ohodnocení, zvěčněné na papíře.
Pavlína Hejcmanová:

Mě škola bavila, takže já jsem vysvědčení nijak neprožívala. Těšila jsem se na něj hlavně proto, že pár dní po rozdávání vysvědčení jsme s bráchou odjížděli na skautský tábor a tam to bylo vždy naprosto skvělé.
Monika Horká:

Vysvědčení mi bylo jedno. Na základce jsem měla vždycky samé, takže se s tím nakonec počítalo a vytřískala jsem z toho doma stěží nanukáč. Na střední jsem samé rozhodně neměla, ale překvapivě mi to bylo taky jedno. Život byl úúúžasný!

Autor: vrt

Vaše názory

Sezóna byla výjimečná - shodují se herci

Slovácko

Sezóna byla výjimečná - shodují se herci

Letošní sezóna Slováckého divadla pomalu spěje ke konci, ale ještě nekončí úplně. Definitivní tečkou za mimořádně úspěšnými...

2. 7. 2018
Krátce z kultury

Slovácko

Krátce z kultury

Divadelní plavba Plavba lodí po Baťově kanále - loď vyplouvá v neděli 8. července v 10.00 z...

2. 7. 2018
Metalový nářez zažijete na Myslivně

Uherský Ostroh

Metalový nářez zažijete na Myslivně

Metalový nářez pod hvězdami a blízko lesa zažijete na Metalu u lesa, jehož tvrdé riffy se rozezvučí...

2. 7. 2018
Velehrad dětem nabídne Michala Nesvadbu a Víťu Marčíka

Velehrad

Velehrad dětem nabídne Michala Nesvadbu a Víťu Marčíka

Dny lidí dobré vůle nezapomínají ani na nejmenší návštěvníky Velehradu. Ve středu 4. července od 15 do...

1. 7. 2018

Související

Uherské Hradiště

Nová pohádka v divadle

Zbrusu novou pohádku Anička a bylinkové kouzlo začalo připravovat uherskohradišťské Slovácké divadlo. Zahajovací zkouška pohádkového muzikálu Emanuela...

Uherské Hradiště

Rychlé šípy slaví 480. reprízu

Neuvěřitelnou 480. reprízu oslaví v pátek legendární komedie Slováckého divadla Rychlé šípy. Klasiku Jaroslava Foglara, kterou vidělo...

Uherské Hradiště

Divadlo uvede Přelet nad kukaččím hnízdem

Slovácké divadlo pomalu odhaluje trumfy příštího roku. „Chceme se vrátit k silným příběhům a k velkým emocím,”...

Uherské Hradiště

Fidlovačka měla premiéru, zazněla i hymna

Slovácké divadlo představilo v sobotu první novinku své 73. sezóny. Uvedlo slavnou Fidlovačku Josefa Kajetána Tyla, kterou...

TOPlist