FacebookYoutubeInstagram

Jazz podeváté

Uherské Hradiště Kultura 16. 7. 2008
Jazz podeváté
Inzerce

Ve dnech 17. až 19. července si pro fanoušky jazzu zdejší sekce připravila již 9. ročník CZ & SK jazz weekenedu. Novinkou letošního ročníku bude uspořádání čtvrtečního koncertu v Hodoníně v sále Evropa. Nezměněno zůstavá, že hlavní koncert se uskutční v pátek 18. července v hradišťské Redutě, jen začátek je posunut už na 19.00. Zahrát si přijedou CZ&SK Big Band Matúše z Jakabčic, F-dur Jazzband Zlína, Mothers follow chairsz, Přerova, Lazaro Cruz Quintet (CZ - Kuba), Fermáta z Bratislavy. Pravidelnými hosty, kteří svými výstavami doplňují průběh víkendu, se stali i pro letos slovenští výtvarní umělci zastávající přední místa na současné slovenské scéně, jako je např. Juraj Poliak, Ivan Köhler, Róbert Brun, Igor Benca a další.

V pátek se také uskuteční v Redutě v rámci hlavního festivalového koncertu vernisáž slovenského fotografa Vojtěcha Hanky, působícího v Novém Mestě, který se jazzové fotografii věnuje téměř 35 let. Pro vytrvalce je připravena možnost návštěvy půlnoční jamsession. Pravidelnou tečku za festivalem učiní sobotní dopolední jazzová snídaně od 10.00 na Masarykově náměstí.

Autor: kul

Vaše názory

Léto s Olympikem

Buchlovice

Léto s Olympikem

Legendární kapela v čele s Petrem Jandou přijede v pátek do Buchlovic s písničkami, které všichni znají...

16. 7. 2008
Oslavy se blíží, zkouší i bývalí členové Halogenu

Kudlovice

Oslavy se blíží, zkouší i bývalí členové Halogenu

Přípravy na oslavy dvacátých narozenin kapely Halogen vrcholí. V červnu se uskutečnily dvě zkoušky, na které zavítali...

16. 7. 2008
Šilhavík vzpomíná na Generace, ale s V.S.P. Bandem

Ořechov

Šilhavík vzpomíná na Generace, ale s V.S.P. Bandem

Jak současní, tak i bývalí hudebníci kapely Generace se rozhodli oživit písničky jedné z nejúspěšnějších etap této...

16. 7. 2008
TOPlist