FacebookYoutubeInstagram

Jelínkův vizovický košt

Kultura 25. 7. 2008
Jelínkův vizovický košt
Inzerce

Jednou z tradičních atrakcí Vizovického trnkobraní je Jelínkův vizovický košt. Na tom se každoročně ochutná několik set vzorků destilátů hodnocených více jak stovkou členů laické i odborné poroty. Všichni, kdo máte zájem porovnat kvalitu svého vlastního destilátu s konkurencí, máte jedinečnou příležitost. Své vzorky můžete přihlásit do šestého ročníku Jelínkova vizovického koštu, který se uskuteční 15. srpna.

Vzorky budou opět hodnoceny v šesti kategoriích - slivovice, hruškovice, meruňkovice, třešňovice, jablkovice a ostatní. Soutěžit se bude i napříč kategoriemi o titul absolutního vítěze. Výsledky jsou zveřejněny již následující den, v sobotu, na hlavním pódiu Vizovického trnkobraní a k tomuto dni je k dispozici tištěný katalog. V průběhu sobotního dopoledne jsou prostory Distillery Landu společnosti Jelínek otevřené veřejnosti a je zde možná ochutnávka vzorků z koštu.

Zájemci o účast mohou své vzorky destilátu o objemu 0,35 l posílat spolu s kontaktními údaji a údaji o vzorku destilátu do sídla společnosti na adresu Rudolf Jelínek, a. s., Razov 472, 763 12 Vizovice, do 1. srpna. Bližší informace na www.rjelinek.cz.

Autor: kul

Vaše názory

Střihavka a Leaders

Buchlovice

Střihavka a Leaders

Po skvělém jarním koncertu v Uh. Brodě zavítá Kamil Střihavka i do Buchlovic. Woo-doo, které doprovází stejnojmennou...

25. 7. 2008
Zářící zahraniční hvězdy

Tasov

Zářící zahraniční hvězdy

Hned čtyři velké zahraniční kapely se představí na 16. Besedě u Bigbítu. Po loňském roce, kdy festivalu...

25. 7. 2008
Jazz weekend 2008

Uherské Hradiště

Jazz weekend 2008

O tomto víkendu se uskuteční 9. ročník Cz&Sk jazz weekendu. Pro příznivce energicky klidného, hekticky pohodového i...

25. 7. 2008
Na Pinklu zavzpomíná kapela Rangers

Břestek

Na Pinklu zavzpomíná kapela Rangers

Již tento víkend nastává čas slováckého folk & country festivalu, který loni slavil desáté jubileum. Organizace tohoto...

25. 7. 2008
TOPlist