FacebookYoutubeInstagram

Krátce z kultury

Slovácko Kultura 20. 6. 2016
Inzerce

Festival malých pivovarů v Napajedlích

Napajedla už potřetí ožijí přehlídkou malých pivovarů a dobré hudby a zábavy k tomu. Přijďte ochutnat zajímavá a netradiční piva v sobotu 25. června od 15.00 na nově rekonstruované nádvoří Nového Kláštera v Napajedlích. V průběhu dne můžete hlasovat o nejlepší pivo festivalu a zahrát si na některé z pivních soutěží. Nedílnou součástí festivalu dobrého piva je dobrá hudba. První zahraje Pass, žánrově „neškatulkovatelná“ kapela ze Zlína. Energickou mužskou pětici vystřídá rock z Halenkovic Darkil. Hlavní hvězdou večera se stane oblíbená napajedelská rodačka Alžběta Kolečkářová, nově hrající s uskupením Black Souls. Závěr večera bude patřit sympatické míchanici rocku a funku v kombinaci s vtipnými texty - zlínské kapele Kula Pikle.  

Kouzelný karneval s Jirkou Hadašem

Zábavné odpoledne pro děti  s Jirkou Hadašem na Malém Amfíku v Popovicích se koná v neděli 26. června od 14.00.

V případě nepříznivého počasí se program přesouvá do kulturního domu v Popovicích. Rodiče si mohou odpočinout v místní restauraci, na zahrádce či si poležet nebo počíst na trávníku u rybníčka.

Zahraniční soubory v brodském muzeu

Zahraniční hosté 71. ročníku MFF Strážnice se přijedou představit ve středu 22. června v 10.00 do Muzea J. A. Komenského v Uh. Brodě. Muzikanti a tanečníci z Peru, Indie, Egypta, Namibie, Kolumbie, Irska a Kopaničiar z Myjavy dají ochutnat svůj národní folklor široké veřejnosti.  Vystoupení je připravováno do atria muzea, za deště do velkého sálu zdejšího Domu kultury. Žáci, studenti, důchodci platí pouhých 10 Kč, dospělí 30 Kč. Pokud se tedy nemůžete zajet podívat na festival do Strážnice, nabízí se vám výjimečná příležitost zajímavého programu zahraničních souborů.

Autor: IVA

Vaše názory

Hvězdné filmy ve Hvězdě

Uherské Hradiště

Hvězdné filmy ve Hvězdě

Pod označením Best of 1/2 2016 mohou najít diváci v programu kina Hvězda výběr nejúspěšnějších filmů uvedených...

20. 6. 2016
Jahoda střídá Jahodu

Topolná

Jahoda střídá Jahodu

Legendární bigbítová kapela Generace vítá zpět dalšího kmenového člena! Po osmi letech se na bubenickou stoličku vrací...

17. 6. 2016
Křupavý chleba provoní muzeum

Dolní Němčí

Křupavý chleba provoní muzeum

Čerstvý chleba s křupavou kůrkou přímo z pece, domácí sádlo, škvarky a k tomu trocha kultury? To...

17. 6. 2016
První sraz vousáčů v Zašívárně U Osla

Uherské Hradiště

První sraz vousáčů v Zašívárně U Osla

Vousy a vlasy do culíku či drdolu jsou poznávacím znamením dnešního moderního muže. Holobrádků ubývá, vousáči jsou...

17. 6. 2016
TOPlist