FacebookYoutubeInstagram

Kryštof, Chinaski, No Name hvězdami Trnkobraní

Vizovice Kultura 15. 8. 2019
Kryštof, Chinaski, No Name hvězdami Trnkobraní

Pojídání knedlíků bude moderovat Láďa Hruška a Ruda z Ostravy!

Už jen pár dnů zbývá do skvělé rodinné show, jakou je vizovické Trnkobraní! Čeká vás hudebně švestkový festival s hvězdným programem, ve kterém excelují Kryštof, Chinaski nebo Škwor, No Name, Mirai, Anna K, ale i Horkýže Slíže, Lenny, Michal Hrůza, Vypsaná Fixa či Visací zámek.

Festival startuje o víkendu 16. a 17. srpna a přináší zábavu na několika úrovních. Kromě koncertů se můžete těšit na proslulou vizovickou soutěž v pojídání švestkových knedlíků, kterou bude letos moderovat dvojice Láďa Hruška a Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy! Koná se v sobotu od 13.00 do 14.30 na hlavním pódiu. „Do pojídání švestkových knedlíků se opět zapojí i vystupující kapely, které mají vlastní soutěž probíhající po celou dobu festivalu. V předchozích dvou letech v soutěži hudebních jedlíků s přehledem zvítězila skupina Visací zámek,“ připomíná Klára Bobková za pořadatele.

Program doplní i Jelínkův biograf. Letos divákům nabídne přehlídku filmů s Bolkem Polívkou, která oslaví 70. narozeniny tohoto vizovického rodáka a našeho největšího žijícího herce a komika.

„Ani letos nebudou v programu Vizovického Trnkobraní chybět tradiční Komici, s.r.o. Tentokrát se o zábavu postarají Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Tigran Hovakimyan a Lucie Macháčková,“ dodává Bobková.

Program nabídne i tradiční hvězdy, jako jsou Fleret a Kosovci. V oficiálním programu Trnkobraní vystoupí i lokální kapela Echo, která vyhrála facebookovou talentovou soutěž Zahraj si s kapelou na Trnkobraní.

Nejmenší návštěvníci se zase zabaví u minidisca s Dádou Patrasovou, loutkového divadla s Pohádkami od Lenky a dalších představení. Dětský doprovodný program pod vedením DDM Zvonek Vizovice nabídne taneční a výtvarné dílny či soutěže o ceny.

Trnkobraní pro návštěvníky chystá i letos vysoký komfort, v prostoru před festivalovým areálem bude k dispozici prodejna potravin. Ubytovat se bude možné opět v placeném VIP kempu, bezpečném, oploceném, hlídaném a osvětleném prostoru s nonstop recepcí a úschovnou, možností dobití telefonů, sprchami s teplou vodou, umývárnami a sociálním zařízením s pravidelným úklidovým servisem, nebo ve stanovém městečku zdarma.

Autor: IVA PAŠKOVÁ
Inzerce

Vaše názory

Kinu Panorama stoupá lajna popularity

Polešovice

Kinu Panorama stoupá lajna popularity

Kina na dědinách se zavírají a ejhle, polešovická Panorama během prázdnin čtyřikrát vyprodaná, ač se filmová promítačka...

14. 8. 2019
Vinařské slavnosti otevřou sklépky v Polešovicích

Polešovice

Vinařské slavnosti otevřou sklépky v Polešovicích

Velkolepý krojový průvod dědinou zahájí v sobotu 17. srpna tradiční Vinařské slavnosti s bohatým kulturním a doprovodným...

14. 8. 2019
Milionový André Rieu chce v kině všechny roztančit!

Uherské Hradiště

Milionový André Rieu chce v kině všechny roztančit!

Po předchozích mimořádně úspěšných titulech (Amore a Koncert ze Sydney) míří do kin i letošní koncert Andrého...

13. 8. 2019
Divadlo na vodě odehraje Panenku

Kunovice, Staré Město, Uherský Ostroh

Divadlo na vodě odehraje Panenku

Letní večer s divadelním představením nemusíte trávit jen v lóži kulturního svatostánku. Nezapomenutelné zážitky může nabídnout i...

13. 8. 2019
TOPlist