FacebookYoutubeInstagram

Kumpánovi muzikanti hvězdami večera

Vlčnov Kultura 18. 2. 2009
Kumpánovi muzikanti hvězdami večera

Kumpánovi muzikanti.

Foto: archiv

Historicky první ples vinařů a přátel vína se uskuteční tuto sobotu 21. února. Všem milovníkům vína přináší Vinařství Zlomek a Vávra z Boršic u Blatnice nejen tento typický slovácký mok, ale také kvalitní hudební produkci, které bude dominovat momentální hvězda na dechovkovém poli, kapela Kumpánovi muzikanti. Jedná se o třináctičlennou sestavu, která obráží domácí i zahraniční vystoupení a vždy předvádí ojedinělou moderní hudební dechovkovou show.

V nabídce tohoto večera se objeví reprezentativní kulturní program, ale stranou nezůstanou ani vína ze zmiňovaného vinařství. Závěrem tohoto plesu je představit a nabídnout k ochutnání dvacet čtyři vzorků nových mladých vín ročníku 2008. Na všechny návštěvníky čekají vína vyráběná z hroznů z celé Moravy, jako jsou např. Rulanda bílá, Chardonnay, a Savignon aj. Celým večerem bude slovem provázet Vladimír Salčák, který vyplní čas mezi střídáním přizvaných kapel. Pro folkloristy bude vyhrávat CM Grajcár Martina Zlomka a vystoupí také mužský pěvecký sbor z Boršic u Blatnice.

Ples zaznamenal nebývalý zájem a je těsně před vyprodáním, proto ti, kteří si již obstarali vstupenky, jistě zažijí velmi atraktivní večer věnovaný kvalitnímu vínu a dobré muzice. Místem konání 1. vinařského plesu je kulturní dům ve Vlčnově a začátek je naplánován na 20.00. Přijďte včas, jelikož je připraveno ihned na úvod plesu překvapení. Při představování nového produktu z vinařství Zlomek a Vávra najde jedna z přítomných dam v sektu na dně skleničky malé diamantové překvapení.

Autor: pri

Vaše názory

Na ples i s maskou

Ostrožská Nová Ves

Na ples i s maskou

Patrně široko daleko jediný Vodácký ples pořádají už léta kanoisté zpod Buchlova. Nejinak tomu bude i letos,...

18. 2. 2009
Hvězda bude dražit fotografie

Uherské Hradiště

Hvězda bude dražit fotografie

Ve čtvrtek se stane kino Hvězda místem zahájení dvou nových výstav a dražby fotografií. Canisterapeutické centrum Zlín...

18. 2. 2009
Nivnička nominovaná na Foskara

Nivnice

Nivnička nominovaná na Foskara

Ve folklorních Foskarech, jejichž vyhlašovatelem a pořadatelem je Nadační fond Foskar a spolupořadatelem Národní ústav lidové kultury,...

18. 2. 2009
Balíček filmů pro seniory

Uherský Brod

Balíček filmů pro seniory

V pestré nabídce pro děti i dospělé uherskobrodské kino Máj nezapomnělo ani na seniory. Je pro ně...

18. 2. 2009
TOPlist