FacebookYoutubeInstagram

Květinová fantazie z Jalubí

Jalubí Kultura 13. 1. 2009
Květinová fantazie z Jalubí

Kytice, které byly vydraženy pro dobrou věc.

Foto: pas

V květinové show vystoupí i děti ze základní školy

Květinový ples zahradníka Mirka Kostelníčka už několik let patří k nejnavštěvovanějším v regionu. Sál jalubského kulturního domu ožije pod rukama jalubských zahrádkářek společně s profesionálními aranžery týmu Ivany Čajkové z hradišťského Kvítku. „Letošním tématem je Fantazie, květinová show má název Sen,“ prozrazuje Kostelníček, který každoročně předá výtěžek květinové dražby do místní školy. „Aby si děti také trochu peníze zasloužily, zapojily se do našeho květinového pořadu, což je rozhodně zajímavá novinka,“ dodává Kostelníček, který rok co rok ples vylepšuje.

K tanci a poslechu zahraje plesová kapela Aventis band a cimbálová muzika Hora. Součástí programu bude i dražba nádherných a zajímavých květinových vazeb. Přítomní se také mohou těšit na půlnoční překvápko, které je obestřeno tajemstvím. „Neprozradím, ale bude to stát za to,“ slibuje hlavní pořadatel.

S vůní květin v předsálí zavoní i tradiční moravské moky. Milovníci dobrého vína se mohou těšit na košt vína s možností zakoupení některého ze stovky ochutnávaných vzorků. Vyznavači něčeho tvrdšího ocení místní košt slivovice. Chybět nebude chutné občerstvení a bohatá tombola.

Autobusová doprava: Uh. Hradiště (stan. č. 8) 19.10, Staré Město (u hřbitova) 19.20, Huštěnovice 19.25, Sušice 19.30, Traplice 19.35. Nazpět odjezd 2.30. Rezervace místenek a podrobné informace na www.kostelnicek.com.

Autor: tym

Vaše názory

Plesový kalendář DOBRÉHO DNE

Plesový kalendář DOBRÉHO DNE

BORŠICE Krojový ples s DH Boršičanka kulturní dům, so 24. 1., 19.30 BORŠICE U BLATNICE Myslivecký...

13. 1. 2009
Novinka se sudičky, a online

Uherské Hradiště

Novinka se sudičky, a online

Slovácké divadlo v sobotu slavnostně zahájí rok 2009. Diváci, kteří vlastní předplatné, si mohou gratulovat. Na programu...

13. 1. 2009
Pulec: Text si opakuji i na ulici

Uherské Hradiště

Pulec: Text si opakuji i na ulici

Herec Kamil Pulec diváky okouzlil jako slavný Othello v Shakespearově tragédii. Tentokrát na něj čeká velká komediální...

13. 1. 2009
Večer s Václavkem a Dvořáčkem

Uherské Hradiště

Večer s Václavkem a Dvořáčkem

O tom, že kvalitní hudební vystoupení nemusí být jen doménou víkendů, se můžete přesvědčit ve čtvrtek 15....

13. 1. 2009
TOPlist