FacebookYoutubeInstagram

Lednovým zážitkem bude Prime Time Voice

Uherské Hradiště Kultura 9. 1. 2019
Lednovým zážitkem bude Prime Time Voice

Prime Time Voice zdobí tři dámy - zleva Marta Marinová, Dana Šimíčková a dole Taťána Roskovcová – Málková.

Foto: promo kapely

Prvním koncertem tohoto roku v rámci cyklu Jazz v Redutě bude vystoupení vokální kapely Prime Time Voice, která se díky jednolitému aranžérskému rukopisu nemusí ve výběru písní omezovat na jediný žánr. Hrají vše, co je baví, od jazzových standardů a swingových kusů přes filmové melodie až po vlastní autorskou tvorbu. Během večera zazní spousta hitů, ale i písní, které se vám vryjí do srdce.

Kapela Prime Time Voice vznikla na jaře roku 2013, sestava je od počátku stejná - soprán Dája Šimíčková, mezzosoprán Taťána Roskovcová - Málková a alt Marta Marinová. Genderově je složení vyvažováno instrumentálním triem - kytaristou Jiřím Kovářem, kontrabasistou Jaroslavem Šimíčkem a bubeníkem Janem Dvořákem.

Do Reduty přijedou ve čtvrtek 10. ledna v 19.30 s originálním aranžmá s působivými jazzovými sóly a příjemným akustickým zvukem.

Společným cílem této šestice je "jít po vnitřní síle hudby" prostřednictvím starých, zapomenutých, nezapomenutelných, znovuobjevených či zbrusu nových nejen filmových melodií (Klugh, Grusin, Mancini, Silvestri, Metheny, Corea, Liška, ...). Tvůrčí způsob práce aranžéra Jaroslava Šimíčka s hudebními tématy posunuje skladby do nových harmonických i rytmických souvislostí.

Autor: IVA PAŠKOVÁ

Vaše názory

Proměny výtvarnice Drahoslavy Burďákové

Uherské Hradiště

Proměny výtvarnice Drahoslavy Burďákové

Další zajímavá výstava čeká na milovníky umění v Galerii s Andělem v prostorách firmy Interier Group, kde...

9. 1. 2019
Na Slovácku začíná plesová sezóna

Slovácko

Na Slovácku začíná plesová sezóna

Po silvestrovských ohňostrojích a vítání nového roku se naplno rozjíždí plesová sezóna v celém regionu. Plesy navštěvují...

8. 1. 2019
Labyrint pomáhá potřebným už deset let!

Uherské Hradiště

Labyrint pomáhá potřebným už deset let!

Klub přátel duše a kávy zve na voňavou kávu, přednášku a následnou diskuzi na téma Sny -...

8. 1. 2019
Slovenští ochotníci uvedou drama Slabomyseľná

Vésky

Slovenští ochotníci uvedou drama Slabomyseľná

Divadelní pátky tentokrát představí úspěšné slovenské Divadlo 21 Opatová, které uvede svou šestou hru s názvem Slabomyseľná....

8. 1. 2019
TOPlist