FacebookYoutubeInstagram

Made of Metal má svoje pivo!

Hodonín Kultura 10. 8. 2015
Made of Metal má svoje pivo!

EPICA, hvězda Made of Metal 2015.

Foto: archiv kapely
Inzerce

Hodonín čeká největší show skupiny Epica v Česku

Druhý ročník metalového festivalu Made of Metal už klepe na dveře a v Pivovaru Uherský Brod vaří zbrusu nové pivo, které ponese zkratku tohoto festivalu - MOM.

„Toto nefiltrované 11% pivo vaříme jen na tento festival,“ prohlásil Tibor Nechala, obchodní ředitel Pivovaru Uherský Brod. Křest letošní várky proběhl za přítomnosti pořadatelů, fanoušků a zástupců pivovaru v červnu v prostoru staré varny. "Věřím, že fanouškům bude chutnat,“ doufá sládek pivovaru Lukančo Trifončovski.

Také druhý ročník Made of Metal 2015 se uskuteční v bývalém vojenském cvičišti u Hodonína, nedaleko hranic se Slovenskem. Program v pátek 14. srpna ve 12.40 zahájí italští Fogalord, kteří si užijí svou premiéru na území České republiky. Dále se návštěvníci mohou těšit na energické Týr, úžasnou zpěvačku kapely Tristania a démonickou výroční show Belphegor. Hvězdami druhého dne se bezesporu stanou originální Fleshgod Apocalypse, populární Amorphis s Best of show a noční párty Finntroll. V neděli čeká fanoušky to nejlepší ze současného melodického metalu - hvězda festivalu holandská kapela Epica, kapely Turisas, Draconian, powermetalové dvojice Gloryhammer a Twilight Force nebo hvězda druhé scény Wardrum.

Pomyslnou třešničkou na dortu se stává poslední ohlášená kapela z Finska - Amberian Dawn. Po dlouhé pauze se kapela vrací do Česka, a to s novou okouzlující zpěvačkou i novým materiálem z právě připravované desky. Po oznámení této skupiny nenechali organizátoři fanoušky dlouho čekat a vypustili do světa také kompletní časový program všech tří dnů festivalu.

„Fanoušci se na program vždy velmi těší a my jim rozumíme, takže hned jak to bylo možné po oznámení všech kapel, jsme program zveřejnili,“ uvádí organizátorka festivalu Lenka Grauová. „Letošní ročník festivalu bude plný premiér, kromě italských Foglord vystoupí poprvé v České republice také kapely Whyzdom, Twilight Force, Wardrum a Folkstone,“ dodává Grauová.

Permanentka na třídenní festival stojí 1 050 Kč, nově jsou k dispozici i jednodenní vstupenky za 650 Kč.

Autor: pas

Vaše názory

Madison se Smetanou slaví hudební padesátku

Bílovice

Madison se Smetanou slaví hudební padesátku

Na Slovácku neexistuje starší aktivně hrající kapela, než je Madison. I když to vlastně už není kapela...

8. 8. 2015
Archeoskanzen prožije bitvu o Veligrad

Modrá

Archeoskanzen prožije bitvu o Veligrad

Archeoskanzen Modrá se opět o víkendu promění ve středověké opevnění, ve kterém se bude bojovat. Jubilejní, desátá...

7. 8. 2015
Medové zpívání s Jitkou Šuranskou

Kudlovice

Medové zpívání s Jitkou Šuranskou

Humno památkového domku U Strmenských v Kudlovicích v sobotu 8. srpna ožije devátým ročníkem Medového zpívání. Úderem...

7. 8. 2015
Míkovské dožínky oblečou do kroje celou dědinu

Míkovice

Míkovské dožínky oblečou do kroje celou dědinu

Obilí dozrálo, dva roky uběhly jako voda, takže je načase oslavit míkovické dožínky. Už posedmé se v...

7. 8. 2015
TOPlist