FacebookYoutubeInstagram

Mig 21 zakončí léto pořádným mejdanem

Buchlovice Kultura 12. 8. 2019
Mig 21 zakončí léto pořádným mejdanem

Light & Love patří k nejvýraznějším domácím zjevením

Na amfiteátrem přistává MIG 21! Oblíbená chlapecká taneční pěvecká striptérská skupina z Prahy 5 - Smíchova v čele s frontmanem Jirkou Macháčkem se vrací i se svou show do zámeckého amfiteátru 17. srpna v rámci Hurá tour 2019.

Turné nese název po písničce, kterou kapela ve studiu nahrála jako první song pro vznikající nové album. HURÁ. „Hurá je pro nás vyjádřením jakéhosi nečekaného, překvapivého štěstí,“ říkají členové kapely MIG 21 k volbě letošní vlajkové lodi celého turné. Vznikl i stejnojmenný videoklip k písničce Hurá!, která má již podobu rozhlasového singlu. Režie se ujal David Ondříček.

Kapela je známá tím, že o svých turné a koncertech mluví jako o mejdanech, které začínají už ve chvíli, kdy v Praze nasednou do dodávky. Energie členů kapely se promíchají a nabudí atmosféru těšení na koncert, který je pak vrcholem mejdanu. Jsou spolu už víc jak dvacet let a k žádným dramatickým odchodům nedochází. Proti ponorce a trudnomyslnosti bojují tím, že si na nic nehrají, pracují na vztazích i tím, že po koncertech často společně zapaří...  

Jejich písničky si můžete do srpna nacvičit ze zpěvníku, který Mig 21 pro své fanoušky vydali. Zpěvník slouží jak pro kytaru k táboráku, tak pro piáno. Prostřednictvím webové aplikace si můžete hudbu zdarma pustit i s karaoke, akordy a texty.

Od 19.00 zahraje Light & Love, kteří patří k nejvýraznějším domácím zjevením s dobře našlápnutým soundem alternativní hudby. Bráchové Johny a Kosak alias bratři Honza a Lukáš Balcárkové se mohou pochlubit produkčními úspěchy i zajímavou muzikou. Hned první singl Blueberry Sky vystřelil mezi nejhranější nahrávky tuzemského éteru.

SOUTĚŽ DOBRÉHO DNE

Pošli SMS na tel. číslo 903 55 07 ve tvaru DDK mezera MIG mezera JAK SE JMENUJE TOUR? a za poslední mezeru svoje jméno, příjmení a obec nebo město, z kterého pocházíš.

Cena jedné SMS je 7 Kč, včetně DPH. Tuto službu zajišťuje TOPIC PRESS, s. r. o. Uzávěrka soutěží je ve čtvrtek v 10.00, výherci budou kontaktováni SMS zprávou, která začíná slovem GRATULUJEME! 

Autor: IVA PAŠKOVÁ

Vaše názory

Výstavu Radka osvěží Pilaře speciální dílničky pro děti

Uherský Ostroh

Výstavu Radka osvěží Pilaře speciální dílničky pro děti

Najde se v České republice někdo, kdo by neznal znělku Večerníčka nebo Rumcajce, Manku a Cipíska z...

12. 8. 2019
Kalina to na Mýtinkafestu rozjede s Horňáky

Babice

Kalina to na Mýtinkafestu rozjede s Horňáky

Prima večer pod hvězdami můžete prožít se souborem Kalina v příjemném prostředí Muzea na Mýtice. V sobotu...

11. 8. 2019
Jarmareční sobota ve skanzenu

Strážnice

Jarmareční sobota ve skanzenu

Pouť ve skanzenu zažijete v sobotu 10. srpna od 9.00 do 17.00 ve skanzenu v prostředí Muzea...

9. 8. 2019
Michal David se Sagim rozjedou mega show

Uherské Hradiště

Michal David se Sagim rozjedou mega show

Žije Nonstop, prožívá Lásku z pasáže i Discopříběh ...ano, je to hitmaker Michal David, který v rámci...

9. 8. 2019

Související

Buchlovice

Hvězdný Freddie se na chvilku vrátil v Queenii

Filmový trhák Bohemian Rhapsody způsobil „Queenmanii“ aneb davový zájem o kapelu Queen a její revivaly. Buchlovské hudební...

Buchlovice

Na chvíli se mezi vás vrátí Freddie Mercury

Film Bohemian Rhapsody trhl rekord v návštěvnosti a Freddie Mercuryho si zamilovali i ti, kteří kapelu Queen...

Buchlovice

Basiková zkoušela, jestli od Buchlova větr věje!

Legenda československého rocku, kapela Stromboli, se po čtyřech letech vrátila koncertovat do Buchlovic. Rockově éterická Bára Basiková...

Buchlovice

Stromboli s Dragounem aneb večírek legend hudební scény

Velkou hudební událostí Buchlovského hudebního léta budou koncerty znovuzrozené legendy Stromboli a Romana Dragouna, kteří patří k...

TOPlist