FacebookYoutubeInstagram

Motorky, rocková muzika a erotic show na Lubné

Suchá Loz Kultura 25. 7. 2008
Motorky, rocková muzika a erotic show na Lubné

Tak už je to zase tady! Divoké stroje, chlapi, co voní benzínem, baby v kůži... Iron Moto Weekend startuje s plnou parádou. Na areál Lubná se sjedou 18. - 20. července motorkáři ze všech stran, aby si užili bezva víkend plný soutěží, tvrdé muziky a chlazeného piva.

Na všechny čekají hromady pití, jídla a rocku. V pátek mohou zapařit na koncertu The Pant, revivalu kapely Nightwish, Dark Gamballe, Praetorian. Večer zakončí striptýz. V sobotu to rozbalí Misty Wais, revival Led Zeppelin, Cocotte Minute a uzavře Chaos In Head. Nakonec čeká na nažhavené motorkáře erotik show s mečem. „Zní to hrůzostrašně, ale prej si ho „tam“ vrazí,“ láká na netradiční zážitek pořadatel Jeep.

Pro účastníky jsou připraveny tradiční soutěže - požírání melounu, hltání piva, přetláčení v páce, chůze na chůdách. Na vyjížďku vyrazí spanilá jízda v sobotu ve 12.00. Jede se do Bánova na letiště, kde je soutěž v přetláčení mašin. Ve svém vystoupení se blýskne i kaskadér Aleš Polák v Streetfighter show.

Trasa je stejná jako vloni - Březová, Strání, Korytná, Nivnice, Uh. Brod, Bánov, letiště. Co říci závěrem? Pořadatelé mají bombastickou nabídku pro všechny slečny, dámy a ženy, které vlastní mašinu jakékoliv kubatury. „Pokud na ní přijedete, máte vstup zdarma!“ dodává Jeep. 

Autor: tym

Vaše názory

Kudlovickému Halogenu je dvacet let

Kudlovice

Kudlovickému Halogenu je dvacet let

Takové oslavy Kudlovice ještě nezažily. Místní rocková legenda Halogen slaví dvacáté narozeniny, a ve velkém stylu. Příští...

25. 7. 2008
Nejčastější ubytování - stan

Nejčastější ubytování - stan

V průběhu celého festivalu je na loukách (označených veřejných tábořištích u festivalového areálu) k dispozici kemp zdarma!...

24. 7. 2008
Kompilační cédéčko

Kompilační cédéčko

Prvních 10.000 návštěvníků opět získává toto bonusové CD jako dárek za věrnost a podporu festivalu a včasný...

24. 7. 2008
Výjimečnosti festivalu

Výjimečnosti festivalu

• významný evropský čtyřdenní rockový festival s bohatým programem (čtvrtek - neděle) • divácky nejvíce navštívený...

24. 7. 2008
TOPlist