FacebookYoutubeInstagram

Nechcete si zahrát ve filmu?

Slovácko Kultura 24. 4. 2019
Nechcete si zahrát ve filmu?

Filmový štáb hledá komparzisty do filmu Zátopek. Hlavní roli - Emila Zátopka - ztvární herec Dejvického divadla Václav Neužil, Danu Zátopkovou si pak zahraje rovněž dejvická herečka Martha Issová. Do komparzu se hledají diváci i soutěžící. Pro role přihlížejích diváků hledá štáb muže i ženy štíhlejší postavy, ve věku od 16 do 65 let.

Ženy musí mít přírodní - neobarvené vlasy, nejlépe v délce mikádo nebo pod ramena. Muži by měli mít sestřih nošený ve válečném období, tj. kratší vlasy po stranách a nahoře delší, odrostlé. Je taky možné se od nynějška nestříhat a nechat si účast vytvořit na kostýmní zkoušce maskérem.

Současně jsou hledaní také muži do rolí sportovců a běžců, kteří poběží do záběhu. Nejde o maraton, ale zájemci by měli být přesto spíše sportovci. Natáčení bude probíhat ve Zlíně v neděli 5. května. Honorář činí 900 Kč. Za kostýmní zkoušku, na kterou je nutné se dostavit (3. či 4. 5. ve Zlíně), je pak příplatek  100 Kč. V případě zájmu o natáčení se zájemci mohou hlásit na e-mail: .zc.gnitsacamenic@akinorev Do předmětu je nutné uvést „Zátopek" a v e-mailu pak napsat své jméno, příjmení, věk a telefon. Důležité je taky připojit aktuální foto obličeje a postavy.

Autor: IVA

Vaše názory

Výlet na Buchlov zavoní Velikonocemi

hrad Buchlov

Výlet na Buchlov zavoní Velikonocemi

Máte chuť udělat si na Velikonoční neděli a pondělí výlet? Vyrazte na hrad Buchlov, kde se v...

20. 4. 2019
BLESKOVKA!

Zlín

BLESKOVKA!

Brazilské thrashové válečnice Nervosa jsou známy divokostí a nezkrotnou silou. S DOBRÝM DNEM můžete vyhrát volňásky za...

19. 4. 2019
Jakub Vágner a rybí příšery z Amazonie

Uherské Hradiště

Jakub Vágner a rybí příšery z Amazonie

Jakub Vágner, dobrodruh, extrémní cestovatel a rybář, je držitelem mnoha světových rekordů a všeobecně uznávaným odborníkem na...

19. 4. 2019
Vzorky vín noste do mařatického kulturáku

Mařatice

Vzorky vín noste do mařatického kulturáku

První máj je pro spoustu z vás svátkem lásky, ale pro vinaře je svátkem vína, neboť se...

19. 4. 2019
TOPlist