FacebookYoutubeInstagram

Nejlepší tanečníci získají netradiční pohár

Uherské Hradiště Kultura 1. 10. 2008
Nejlepší tanečníci získají netradiční pohár
Inzerce

Už tuto sobotu 27. září se v hradišťském Klubu kultury uskuteční historicky první taneční soutěž zaměřená na standardní a latinskoamerické tance. Taneční klání s názvem O pohár starosty města Uh. Hradiště.

Není tedy náhodou, že právě město Uherské Hradiště věnuje také ceny pro vítěze jednotlivých kategorií. Pár, který se nejlépe umístí v kategoriích Standard B a Latina B, tedy v kombinaci obou soutěží, získá pohár ve tvaru talíře ze skla a cínu v hodnotě několika tisíc korun. Ten bude vyroben na zakázku speciálně pro tuto taneční soutěž v brodském ateliéru Artdesign Žampach. Vítězové ostatních kategorií získají od stejného výrobce skleněné pískované poháry v hodnotě několik set korun.

„Chtěli jsme se odlišit od ostatních tanečních soutěží, kde se vyhrávají klasické pozlacené poháry,“  vysvětluje výběr netradičních cen Martina Gaťáková, tajemnice Tanečního klubu Rokaso, hlavního pořadatele soutěže. „Rádi bychom taneční páry zaujali organizací soutěže i cenami natolik, aby se do Hradiště rády vracely a ze soutěže se tak stala tradice.“

Během celodenního klání budou k vidění desítky tanečních párů nejrůznějších výkonnostních tříd z celé Moravy a dokonce i Slovenské republiky. Návštěvníci se mohou těšit také na předtančení tanečních souborů jiného zaměření.

Soutěž začíná v 9.00, cena vstupného pro dospělé je 80 Kč, děti polovic a do 10 let zdarma.

Autor: kul

Vaše názory

Změna na postu šlapačky

Břestek

Změna na postu šlapačky

Kdo ještě nenáhledl do díže plné zelí, kterou udusává bosá noha, nebo si chce znovu připomenout, co...

1. 10. 2008
Slovácké hody

Slovácké hody

KORYTNÁ pátek 26. září 20.00 hodová zábava - HBS, Rozjeté japko (SH) sobota 27. září 11.00 výšlap...

1. 10. 2008
Rádio pouští jenom cimbálovky

Slovácko

Rádio pouští jenom cimbálovky

Převratnou novinku pro zdejší i jiná internetová rádia si připravilo hodonínské Rádio Jih. Spustili nový projekt, který...

1. 10. 2008
Čtyřlístek oceněných Zlínským krajem

Čtyřlístek oceněných Zlínským krajem

Dobrovolné pracovníky, kteří se ve svém volném čase věnují vytrvale a nezištně práci s dětmi a mládeží,...

1. 10. 2008
TOPlist