FacebookYoutubeInstagram

Oslava krás světa na adventním večeru

Ostrožská Nová Ves Kultura 2. 12. 2019
Oslava krás světa na adventním večeru

Dcera, vnuk a modní a oděvní návrhářka Marie Zelená.

Foto: mariezelena.cz

Umělecké modely představí světové metropole

Módní a oděvní návrhářka Marie Zelená uspořádá v sobotu 7. prosince další ze série adventních společenských večerů ve sportovní hale v Ostrožské Nové Vsi. Ten letošní bude koncipován k oslavám výročí 30 let od sametové revoluce.

"Divákům v části programu nazvaném Oslava krás světa s dcerou Martinou Hrnčířovou představíme uměleckou formou světová města, ke kterým jsme měli dříve zavřené dveře," prozradila novoveská rodačka Marie Zelená. "Diváci si projdou jedinečným a zábavným způsobem několik světových měst jako New York, Řím, Paříž, Bratislavu, Prahu ... , a to propojením uměleckých modelů, hudby a skvělých vystupujících."

Na parketu se objeví Linda Ondrušová a Matyáš Grossmann z TK Rokaso, mistři České republiky v latinskoamerických tancích 2019 a 2. vicemistři ve standardních tancích. V několika vstupech Pražské taneční divadlo pomocí široké škály tanečních stylů povypráví vtipné historky i příběhy k zamyšlení. S lidovým tancem přijdou krojovaní Jakub Botek a Barbora Pančíková. Zazpívá operní pěvkyně Eva Benešová. To je jen část interpretů, kteří dotvoří kulisu k novým uměleckým modelům Marie Zelené a Martiny Hrnčířové.

V další části večera vystoupí s kolekcí hitů zpěvák Láďa Křížek doprovázený kytaristou Tomášem Krauzem. Svoji kolekci modelů již počtvrté na Slovácku předvede nejmladší návrhář v Česku, dvanáctiletý Vlastimil Basovník. Tečku za společenských večerem učiní nová kolekce večerních modelů Marie Zelené.

Stejně jako v předešlých letech, večernímu programu pro veřejnost se začátkem v 19.30 předchází odpolední v 15.00 věnovaný lidem z pečovatelských domů a charit Zlínského kraje.

SOUTĚŽ DOBRÉHO DNE

Pošli SMS na tel. číslo 903 55 07 ve tvaru DDK mezera MODA mezera Kde se narodila módní a oděvní návrhářka Marie Zelená? a za poslední mezeru svoje jméno, příjmení a obec nebo město, z kterého pocházíš.

Cena jedné SMS je 7 Kč, včetně DPH. Tuto službu zajišťuje TOPIC PRESS, s. r. o. Uzávěrka soutěží je ve čtvrtek v 10.00, výherci budou kontaktováni SMS zprávou, která začíná slovem GRATULUJEME! 

Autor: pas

Vaše názory

Krátce z kultury

Uherský Brod

Krátce z kultury

Koncert Grande Moravia je zrušen Uherský Brod Čtvrteční koncert cimbálové muziky Grande Moravia Ladislava Pavluše v Uh....

2. 12. 2019
Václav Neckář ZRUŠEN!

Uherské Hradiště

Václav Neckář ZRUŠEN!

Dnešní koncert Václava Neckáře v Klubu kultury je ze zdravotních důvodů ZRUŠEN. Vstupenky zůstávají v platnosti. Náhradní...

30. 11. 2019
Trojlístek Törr bude hlavně vzpomínat

Uherské Hradiště

Trojlístek Törr bude hlavně vzpomínat

S kapelou ROOT vystoupí v pátek 29. listopadu na jednom pódiu Klubu Mír další blackmetalová legenda TÖRR....

29. 11. 2019
BLESKOVKA!

Uherské Hradiště

BLESKOVKA!

První tři z vás, kteří správně odpoví na otázku, vyhrávají 2 lupeny na dnešní koncert Törr a...

29. 11. 2019

Související

TOPlist