FacebookYoutubeInstagram

Ples města Kunovice bude československý

Kunovice Kultura 13. 1. 2018
Ples města Kunovice bude československý

V sobotu 13. ledna se ve sportovní hale v Kunovicích uskuteční již XXI. ples města Kunovice, tentokrát s podtitulem Československý ples.

„Sté výročí vzniku Československé republiky považujeme za natolik významné, že si jej chceme připomenout již na začátku roku právě při této naší nejvýznamnější společenské akci. Dohodli jsme se na spoluúčasti našich přátel ze slovenského města Stará Turá, s nímž máme již drahně roků uzavřenou partnerskou smlouvu,“ poodhaluje zákulisí Československého plesu v Kunovicích starostka Ivana Majíčková. „V žádném případě se však nebude jednat o nějaké nezáživné oficiality – každý ples je především společenskou událostí, jejíž podstatou je hudba, tanec a dobrá nálada. Ani letos tomu nebude v Kunovicích jinak a nepochybuji o tom, že si všichni užijeme dobrou zábavu,“ dodává Ivana Majíčková.

A na co se tedy návštěvníci XXI. plesu města Kunovice mohou těšit?

K tanci i poslechu budou po celý večer vyhrávat Plesový orchestr Coppelia, Swing Band Kroměříž a DJ Jaroslav Grůna. V průběhu večera vystoupí taneční studio ZUŠ Uherské Hradiště, pobočka Kunovice s představením Carmina Burana, soubor The Crazy Flappers Luhačovice s charlestonem, swingem a dalšími dobovými tanci v dobovém oblečení 20. a 30. let a soubor Free Zee Dance ze ZUŠ Stará Turá přiveze vystoupení Noc v muzeu a Back in 80’s. Členové Tanečního klubu Starlet Brno a tanečního klubu Galadance Club Bratislava předvedou, jak se tančí latinskoamerické tance na skutečně mistrovské úrovni a půlnoční vyvrcholení programu bude v režii členů souboru The Crazy Flappers Luhačovice. Ti návštěvníky plesu na chvíli „přenesou“ do lázní Luhačovice 20. let, kdy zde vyrostla říční plovárna se slunečními lázněmi architekta Dušana Jurkoviče a rázem se stala jedním z center lázeňského života. Také v tomto případě budou tanečnice v dobovém oblečení pro návštěvu plovárny vhodném.

Pořadatelé plesu samozřejmě zajistili bohatou nabídku vín i dalších nápojů, rovněž stravování bude zajištěno, jakož i tradičně bohatá tombola.

Celým večerem budou provázet moderátoři Kateřina Irma Hašková a David Janík.

XXI. ples města Kunovice aneb Československý ples začíná v 19.30 hodin ve sportovní hale v Kunovicích, vstupné činí 200 Kč, studenti a senioři zaplatí 150 Kč. Předprodej vstupenek zajišťuje Městské informační centrum Kunovice.

Autor: zdk
Inzerce

Vaše názory

Rukojmí bez rizika

Uherský Brod

Rukojmí bez rizika

Francouzská komedie s kriminální příchutí o tom, jak pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha. Jenže policii...

12. 1. 2018
Bruslit můžete celou zimu

Slovácko

Bruslit můžete celou zimu

Uh. Hradiště Kluziště najdete v samém centru města, v prostorách kolejního nádvoří jezuitské koleje na Masarykově náměstí,...

12. 1. 2018
Ples seniorů osmnáctiletý

Uherské Hradiště

Ples seniorů osmnáctiletý

Dnes začal předprodej na oblíbený uherskohradišťský Ples seniorů, který letos oslaví osmnáctiny. Večer, na kterém dámy a...

12. 1. 2018
Herci se vrátí do školních lavic

Uherské Hradiště

Herci se vrátí do školních lavic

Bystrou komedii jednoho z nejhranějších německých dramatiků Lutze Hübnera Úča musí pryč! už za čtrnáct dnů uvede...

11. 1. 2018

Související

Uherské Hradiště

Drahoš zpíval s Ohnicou

Uherskohradišťský Klub kultury se během sobotního večera opět proměnil v místo plné tance a zábavy, korunované tentokrát...

Popovice

Na Moravu přivezl kroj ze Slovenska

Hned šestnáct párů zaplnilo parket v kulturním domě při moravské besedě v rámci popovického krojového plesu, který...

Tupesy

Přes 60 zvěřinových cen - tombola v Tupesích byla královská

Prase domácí, mraznička anebo kolouch - první tři ceny neobyčejně bohaté tomboly na tradičním Mysliveckém plese v...

Uherský Ostroh

Hudečkovi: Zdenál za bicími, dcera Simona na parketu

ŠŤASTNÁ TŘINÁCTKA Sotva v září zasedli nejstarší žáci z Uherského Ostrohu do lavic, kromě školní výuky na...

TOPlist