Inzerce
FacebookYoutubeInstagram

Pojďte s DOBRÝM DNEM na Tomáše Kluse

Hluk Kultura 11. 10. 2018
Pojďte s DOBRÝM DNEM na Tomáše Kluse

SpOlu je nejdelším albem Tomáše Kluse v jeho historii.

Foto: archiv TK

Předvánočním dárkem může být koncert neochvějného pravdovláskaře

Po roce se do sportovní haly v Hluku vrací Tomáš Klus s Cílovou skupinou. Přivezou ještě horké album SpOlu, na kterém najdete jednadvacet písní věnovaných lásce ve všech podobách. „Než jsem potkal svoji osudovou lásku, přelétal jsem z kytky na kytku a zanechával za sebou spoustu nezodpovězených otázek. Všem dívkám dlužím vysvětlení - tahle deska o lásce patří právě jim,“ upozorňuje písničkář Tomáš Klus, který po své „proměnamě“ urazil další kus vnitřní cesty. Opustil většinový názor a za poprasku médií se otevřeně vyjádřil k nekalým praktikám premiéra a vládnoucí strany. Také se rozhodl k totálnímu bojkotu všech podnikatelových aktivit. Nebude se tak objevovat ani v médiích, která vlastní, či vystupovat na akcích, které sponzorují jeho firmy. A i když jej mnozí zrazovali, jde neochvějně za svým názorem a tím se dobrovolně vzdal mnoha sponzorů navázaných na premiéra.

Pro mnohé by mohl být příkladem. Bulvární média ho pěkně dusila, málem z něj udělala blázna, než si uvědomila, že jeho proměna nebyla jen póza. Že to s mottem Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí... myslel opravdu vážně. Stal se z něj „pravdoláskař“, který se snaží jít příkladem vším, co dělá.

Jeho příznivci se rozdělili na dva tábory. Ti, kteří i ve svém životě ctí pravdu a lásku, myslí na druhé a nejsou pokrytci, jej obdivují. Druhý tábor nenávidí jeho ženu a snahu o zlepšení politických i osobních vztahů ve společnosti zesměšňuje a odsuzuje. Pokud patříte mezi jeho obdivovatele, pojďte s DOBRÝM DNEM na koncert v pátek 30. listopadu do sportovní haly v Hluku! Čeká vás živelný projev frontmana Tomáše Kluse, který byl jedním z prvních, jimž se podařilo rozbourat bariéry mezi jevištěm a hledištěm. S oblibou vybíhá z pódia mezi lidi, improvizuje, objímá se, tančí a baví publikum.

V příštích číslech přineseme podrobné informace o tomto pozoruhodném písničkáři.

Autor: IVA PAŠKOVÁ

Vaše názory

Kolik trpaslíků přibruslí v muzikálové ledové show?

Zlín

Kolik trpaslíků přibruslí v muzikálové ledové show?

Není snad mez vámi nikdo, kdo by neznal pohádku o Sněhurce. Byla předlohou mnoha knih, filmů a...

11. 10. 2018
Ulhaná princezna

Uherské Hradiště

Ulhaná princezna

Pěkné odpoledne s dětmi můžete v neděli 14. října od 15.00 strávit při pohádce Ulhaná princezna, která...

11. 10. 2018
Mejdan rozjedou Horkýže Slíže

Zlín

Mejdan rozjedou Horkýže Slíže

„Písala naša teta telegram zo Zlína, prijdu v piatok dvanáctého rijna. To viete, naša teta nie je...

10. 10. 2018
Staň se mistrem ve slam poetry

Uherské Hradiště

Staň se mistrem ve slam poetry

„Nestůj s poezií v koutě a staň se mistrem ve slamu,“ je mottem kvalifikačního kola pro Mistrovství...

10. 10. 2018
TOPlist