FacebookYoutubeInstagram

Pomůžete vzbudit Šípkovou Růženku?

Buchlovice Kultura 20. 8. 2019
Pomůžete vzbudit Šípkovou Růženku?
Inzerce

Oblečte si kostýmy a projděte se Zámeckou procházkou

Najde se princ, který princezně vlepí pusu a společně s ní probudí i celé království? Pomůžete vzbudit Šípkovou Růženku? Ano, uhádli jste. Letošní Zámecká procházka princezen se ponese ve znamení pohádky o Šípkové Růžence. 

Proměnit se v princeznu si přeje každá holčička. Všechny princeznovské dny se odehrávají v dětských pokojíčcích nebo doma na zahradě a na veřejnost se kromě karnevalů nedostanou. Splnit si sen a vyrazit na Zámeckou procházku mohou v krásných šatech, s korunkou, šperky i malováním všechny malé princezny v neděli 25. srpna od 16.00.

„Na pěti zastaveních společně budou plnit úkoly, díky nimž nakonec Šípkovu Růženku vysvobodí. Za snahu dostanou sladkou odměnu v perníčkové cukrárně,“ prozrazuje Simona Dvouletá za pořadatele. „Děti budou muset úkoly rozluštit společně, takže bude potřeba spolupracovat,“ dodává Simona Dvouletá, která by z procházky nechtěla dělat monstrózní akci, ale příjemný podvečer pro celé rodiny.

Děti si zatančí dobový taneček s nadpřirozenou pohádkovou bytostí, představí se na slavnostní promenádě a ve fotokoutku si mohou pořídit nezapomenutelné fotografie. Pokud se vaše dcerka chce na chvíli stát princeznou a synek princem, mohou se zúčastnit zámeckého odpoledne s programem pro královskou rodinu. I vy se můžete přestrojit za krále, královnu či kněžnu a knížete, dvorní dámy či zbrojnoše, rytíře! Sraz v kostýmech v 16.00 u zámecké zahrady, děti v kostýmech vstup zdarma, rodiče si platí vstup do zámecké zahrady sami.

Při nepřízni počasí sledujte FB.

 

Autor: IVA PAŠKOVÁ

Vaše názory

Pohádky pod oblohou na hvězdárně

Uherský Brod

Pohádky pod oblohou na hvězdárně

Knihovna Františka Kožíka se i během prázdnin snaží pro své čtenáře vymýšlet pestrý program. Tentokrát zve děti...

19. 8. 2019
Bez Tři sester by léto nebylo létem...

Buchlovice

Bez Tři sester by léto nebylo létem...

Neprocitnu hlady, nevypadám k světu, dohromady nedám jedinou větu, na stole v láhvi zůstal zbytek morgana, jen...

19. 8. 2019
Šípáci přepadlou letňák ve Strážnici

Strážnice

Šípáci přepadlou letňák ve Strážnici

Rychlé šípy se staly okamžitě po premiéře jednou z nejúspěšnějších komedií Slováckého divadla poslední doby. Není divu,...

19. 8. 2019
Staroměstský Čochtan aneb kdo uloví medaili?

Staré Město

Staroměstský Čochtan aneb kdo uloví medaili?

Tradiční noční závody nazvané Staroměstský Čochtan uspořádají 17. - 18. srpna rybáři ze Starého Města. I letos...

16. 8. 2019
TOPlist