FacebookYoutubeInstagram

PŘESUNUTO NA PŘÍŠTÍ ROK!
Killy má narozeniny a potěší libou písničkou

Uherské Hradiště Kultura 13. 3. 2020
PŘESUNUTO NA PŘÍŠTÍ ROK!

Melancholy Pessimism 2020.

Foto: Studio Matějík

Trojlístek grindových kapel spláchne zubatý Shaark

Pátek 13. je absolutně nejbrutálnější datum, kdy oslavit narozeniny metalového šerifa a zpěváka Melancholy Pessimism. A jak jinak než na pódiu a kde jinde, než kde Killy vloni slavil padesátku. "Tak i letos je to vlastně oslava mých narozenin, tím pádem bude u vstupu pro každého návštěvníka připravena štamprlka domácí slivovice," prozradil zpěvák Melancholy Pessimism. "Na svoji oslavu zvu spřízněné kapely, s kterými jsme dobří přátelé a jejich muzika stojí za to," odtajnil Killy kritéria, která hodlá dodržoval i do budoucna. To znamená, že Moravian Evil Party bude probíhat každým rokem.

Na tom letošním, s pořadovým číslem 2, vystoupí v hradišťském klubu Mír v pátek 13. března od 19.00 kapely Deep Throat, Melancholy Pessimism, Disfigured Corpse a nakonec Shaark.

Zvrhlá smečka Deep Throat rozcvičí bubeníka z Melancholy Pessimism, který s nimi hraje. "Jejich nekompromisní grindcore, oplzlé průpovídky zpěváka či jejich pornoimage a masky okouzlí," slibuje oslavec na vrub hudebníků z okolí Čejkovic.

A právě Killy se svým orchestrem Melancholy Pessimism si vrznou jak druzí. Namíchají koktejl svinského death-grindu, který vyšperkují folklorní parodií s názvem Možeš, ale nemosíš.

Ostrou dávku podobného hudebního ražení rozjedou havíři z Ostravy Disfigured Corpse. "Jejich set je vždy extrémní a protože hrají opravdu jen sporadicky, můžeme být rádi, že zahrají právě u nás na Míru," poznamenal k nim hostitel.

Finále obstará reinkarnovaný Shaark ze Bzence. Pánové v těchto dnech finišují ve stejnojmenném nahrávacím studiu s novou deskou a jak chutná, zahrají v plné polní v Hradišti. "Teď je na řadě náš zpěvák Peroon a můžeme jít míchat," prozradil kytarista Alex o novince, která vyjde někdy v létě a najdete na ní osm zbrusu nových songů a jeden bonus!

Takové hudební menu připravil šerif Killy jak vstup do svojí jednapadesáté životní sezony. Buďme nadšeni a v hojném počtu se sejděme v pátek v klubu Mír!

Autor: pas

Vaše názory

ZRUŠENO!
Ples vinařů a přátel vína

Hluk

ZRUŠENO! Ples vinařů a přátel vína

Největší Vinařský ples s jedinečným programem se uskuteční tuto sobotu 14. března ve všech prostorech sportovní haly...

13. 3. 2020
PŘESUNUTO NA NEURČITO
Jalubí v knize rekordů? Ano, má nejstarší doložený košt slivovice

Jalubí

PŘESUNUTO NA NEURČITO Jalubí v knize rekordů? Ano, má nejstarší doložený košt slivovice

Degustace pálenek v Jalubí bude pravděpodobně zapsána do České knihy rekordů jako nejstarší pořádaný košt slivovice v...

13. 3. 2020
Šaman Vladimír Václavek vás zasvětí hned nadvakrát

Uherské Hradiště

Šaman Vladimír Václavek vás zasvětí hned nadvakrát

Hudebník kapely Dunaj, básník a šaman Vladimír Václavek vás hned nadvakrát zasvětí do tajů šamanismu. Inspirován vlastními...

12. 3. 2020
PŘESUNUTO NA NEURČITO
Šiju, šiju si botičky

Uherské Hradiště

PŘESUNUTO NA NEURČITO Šiju, šiju si botičky

Také v březnu budou mít všechny zvídavé děti možnost navštívit rodinný vzdělávací program Zvídálkové, vzhůru do muzea!...

12. 3. 2020
TOPlist