FacebookYoutubeInstagram

Tichá vína Reduta popáté: Top vína dvanáctky vinařství

Uherské Hradiště Kultura 8. 3. 2019
Tichá vína Reduta popáté: Top vína dvanáctky vinařství

Čeká vás stovka vzorků i klasika v podání komorního souboru Con Amore

Přijďte si vychutnat všemi smysly tak trochu jinou degustaci. Místo cimbálové muziky bude hrát komorní hudba, běžné oblečení vyměníte za společenský oděv. Za víno budete platit speciálními mincemi Reduta.
Za pět let konání se Tichá vína Reduta stala vyhledávanou a očekávanou společenskou událostí pro milovníky vína nejen z Uherského Hradiště.
I letos Tichá vína nabídnou svým návštěvníkům produkci vybraných dvanácti vinařství z různých koutů republiky i ze Slovenska. „Milovníci vína si v barokním sále Reduty opět budou moci užít jedinečnou atmosféru sobotního podvečera, vychutnat skvělá vína a setkat se přímo s těmi, jejichž rukama vína prošla. Můžete se těšit na vína z „velkých" vinařství i malovinaře." „Velmi nás těší, že se naše akce stala prestižní událostí roku, a to pod přímou patronací prezidenta svazu vinařů a vinařského fondu ČR. Úctu a mimořádnou pozornost si taková vína jednoduše zaslouží. Vždyť jsou živou vodou naší země“, uvedl k letošnímu ročníku Antonín Mach, ředitel uherskohradišťského Klubu kultury, který akci pořádá.

Ochutnat budete moci například vína ze Znojma, Pavlova, Žádovic, Moravského Žižkova nebo třeba slovenské Skalice. Těšit se můžete na více než stovku degustačních vzorků, holandské sýry, vážnou hudbu v podání komorního souboru Con Amore i slosování vstupenek o exkluzivní vína.

V sobotu 6. dubna v 17.00 se barokní prostory Reduty promění v místo koštu vína s noblesní atmosférou - bude se hemžit dámami a pány ve společenském oděvu korzujícími se sklenkou skvělého vína v ruce, rozezní se tóny vážné hudby i družnými hovory nejen o víně.

Vinařství 5. ročníku Tichá vína Reduta
Vinařství Dufek

Vinařství Gertner

Vinařství Hrozínek

Vinařství Jan Stávek

Vinařství Kern

Vinařství Reisten

Vinařství Sonberk

Vinařství Štěpán Maňák

Vinařství Trávníček a Kořínek

Vinařství Václav

Vinařství Veverka

Vinařství Winterberg

Autor: kul

Vaše názory

Na Vinařský ples se vrací Kumpanovi muzikanti

Hluk

Na Vinařský ples se vrací Kumpanovi muzikanti

Proslulý Vinařský ples vstupuje do 11. ročníku a stále se snaží držet si pověst největšího moravského plesu...

8. 3. 2019
Maťo Ďurinda by si k životu vybral Slovácko

Březolupy

Maťo Ďurinda by si k životu vybral Slovácko

Slovenská Tublatanka s českým Citronem patří mezi legendární kapely bývalého Československa. Při loňském společném turné uchvátily fanoušky...

8. 3. 2019
V terénu bez digitálu

Uherské Hradiště

V terénu bez digitálu

V hlavní budově Slováckého muzea v Uherském Hradišti dnes bude otevřena nová fotografická výstava věnovaná významnému badateli...

7. 3. 2019
Moonspell a Rotting Christ zahalí Zlín temnotou!

Zlín

Moonspell a Rotting Christ zahalí Zlín temnotou!

Také tentokráte naváže na letní festival Masters of Rock ve Vizovicích jeho chladnější variace - Winter Masters...

7. 3. 2019
TOPlist