FacebookYoutubeInstagram

U.D.O. se vrací do Hluku

Hluk Kultura 3. 12. 2019
U.D.O. se vrací do Hluku

Do šatny chce mléko z Rakouska a holiče před koncertem

Zpěvák s charismatickým hlasem Udo Dirkschneider se se svojí kapelou vrací do Česka. Koncerty v Ostravě a v Plzni jsou vyprodány, do Pardubic a Hluku vstupenky ještě seženete! Speciálním hostem turné je ruská kapela Amalgama.

Udův nezaměnitelný chraplák se poprvé zaryl do srdcí metalových fans v kapele Accept před čtyřiceti lety. Po řadě famozních alb se vydal na sólovou dráhu a před časem se rozhodl, že s kapitolou Accept nadobro skoncuje! Důkazem bylo vydání nové desky Steelfactory.

Na loňskou vlnu turné navazuje druhá, která tento týden zasáhne ve středu Pardubice, ve čtvrtek Ostravu, v pátek 6. prosince sportovní halu v Hluku a o den později se s Českem rozloučí v Plzni.

Nestárnoucí metalová legenda s mašinou zvanou U.D.O. přiveze pořádnou porci energie a poctivého hrubozrnného heavy metalu. Koncert bude velmi výpravný, plný efektů a dekorací na jevišti.

"Vystoupí tady podruhé. Na Hluk si pamatuje, oslovuje mne přezdívkou Sliovicendevil," prozradil jeden z organizátorů Pavel Tichopádek, který nám také řekl, že některé požadavky kapely jsou mírně nezvyklé. "Kapela chce do šatny osm litrů plnotučného mléka zakoupeného v Rakousku v den koncertu a musíme jim ukázat doklad," přiznal Tichopádek jeden z úletů. Dokonce musí na 17.00 shánět lazebníka a talíř s mořskými plody! "To ruské předkapele stačí pět litrů Gorbačovky," podotkl s úsměvem.

Sám má pro Uda osobní dárek. "Flašu slivovice, k tomu jim na cestu do Plzně přibalím uzené maso a klobásky," prozradil Pavel Tichopádek, který připomel, že brány sportovní haly v Hluku se otvírají v pátek 6. prosince dvě hodiny před koncertem, tedy v 18.00 a vstupenky se dají zakoupit na místě.

Autor: pas

Vaše názory

Nové vydání Malovaného kraje na stáncích

Slovácko

Nové vydání Malovaného kraje na stáncích

Titulní stranu obálky národopisného a vlastivědného časopisu Slovácka zdobí motiv ze zasněžených Vápenek, na zadní straně pak...

3. 12. 2019
Divadlo spustilo smršť pohádek

Uherské Hradiště

Divadlo spustilo smršť pohádek

Pohádek není nikdy dost - řekli si slováčtí divadelníci a na program nasadili hned sedm pohádkových a...

2. 12. 2019
Děti ze ZUŠky pomohou zdravotně postiženým dětem

Uherské Hradiště

Děti ze ZUŠky pomohou zdravotně postiženým dětem

Vánoce jsou časem splněných přání a také dobrých skutků. Děti ze ZUŠ Uherské Hradiště se letos opět...

2. 12. 2019
Mystický večer s keltskými Eluveite

Zlín

Mystický večer s keltskými Eluveite

Folkmetalová skupina Eluveite vyrazila k novému albu na velkolepé turné po starém kontinentu. V sobotu 7. prosince...

2. 12. 2019
TOPlist