FacebookYoutubeInstagram

Ukončení na vodě

Veselí nad Moravou Kultura 29. 8. 2008
Ukončení na vodě
Inzerce

Třetí ročník akce pro nejmenší je připraven i pro děti, které se chystají do školy na Veselsku. Název Hurá do školy! zve děti, aby si naposled, než zasednou do školních lavic, mohly zažít poslední zbytky zábavy a legrace. Akce proběhne na Baťově kanále ve Veselí nad Moravou tuto sobotu 30. srpna. Bude připraven skákací hrad, cukrová vata, palačinky, občerstvení na terase, opékání špekáčků, plavby na lodích, jízdy na poníkovi, různé soutěže a hudebně celou akci zastřeší DJ Ptáček.

Zahájení si na starost vezme veselský starosta Jaroslav Hanák, který ve 14.00 odstartuje připravené plavby na lodích Carolina, soutěže pro děti, prezentace uměleckého kováře s ukázkou jeho práce a lukostřelbu na terč. Následně se představí a předvede svou ukázku hasičský záchranný sbor a záchranná služba JMK, proběhne seznámení s jejich prací a ukázka vyprošťování osoby z vozidla včetně poskytnutí první pomoci. Do akce se svou ukázkou zapojí i městská policie. Na 16.00 je připravena soutěž pro děti „Běh přes pohyblivou lávku“. Vy, kteří budete mít zájem se této soutěže zúčastnit, vezměte si s sebou náhradní oblečení pro případ, že se vám lávku nepodaří zdolat a budete se muset nedobrovolně koupat.

Akce se uskuteční za každého počasí. Špekáčky můžete nechat doma, protože tato důležitá surovina k letním táborákům bude organizátory zajištěna v rámci dne na místě také. Odpoledne plné zážitků můžete zakončit společným opékáním při táborovém ohni. A jako bonus si organizátoři připravili, že každý prvňáček se může těšit na malý dárek.

Autor: pri

Vaše názory

Závěr prázdnin s farností

Bánov

Závěr prázdnin s farností

Akce před začátkem školy se i v Bánově staly tradicí, a posedmé se tak budou děti loučit...

29. 8. 2008
Sbohem prázdninám dají i na Pepčíně

Veletiny

Sbohem prázdninám dají i na Pepčíně

Jedná se již o čtvrtý ročník tohoto loučení, které je každoročně plánováno na samotný závěr prázdnin. Ve...

29. 8. 2008
Košt vdolečků ve Vlčnově

Vlčnov

Košt vdolečků ve Vlčnově

Díky tomu, že jsou vlčnovské vdolečky ve světě nejslavnější, vznikl i vdolečkový košt, který letos odstartuje už...

29. 8. 2008
Základ se musí uchovat

Blatnice pod sv. Antonínkem

Základ se musí uchovat

Pro příznivce lidové tradice zaměřené na folklor, kroje a zpěv je tuto neděli připraveno zajímavé setkání na...

29. 8. 2008
TOPlist