FacebookYoutubeInstagram

Ve jménu lásky s Bohemia Voice!

Zlín Kultura 13. 11. 2019
Ve jménu lásky s Bohemia Voice!

Bohemia Voice sklízí obrovské úspěchy.

Foto: archiv Filharmonie Bohuslava Martinů.

Benefici podpoří Filharmonie Bohuslava Martinů

Bohemia Voice a Filharmonie Bohuslava Martinů vystoupí  na dalším společném koncertě. Vystoupení s názvem „Ve jménu lásky“ se uskuteční v pondělí 18. listopadu od 19.00 v prostorách Kongresového centra Zlín.

Stejně jako v předchozím roce pořádá večer nezisková organizace Srdce na pravém místě na podporu rodiny Petříkových. Pořad zazní pod dirigentskou taktovkou indického maestra Debashishe Chaudhuriho.

Návštěvníci koncertu se mohou těšit na filmové skladby jako například Shallow (Zrodila se hvězda s Lady Gaga), Evergreen (Zrodila se hvězda s Barbrou Streisand) či Nelle tue Mani (Gladiátor). Mezi další písně večera budou patřit Heal the World od Michaela Jacksona, skladby od Ennia Morriconeho a v neposlední řadě též slavná árie Giacomo Pucciniho Nessun Dorma z opery Turandot. Pro vytvoření atmosféry večera jsou některé skladby doprovázeny čerstvými videoklipy kvarteta Bohemia Voice. Posluchači uslyší nejkrásnější písně o lásce mateřské, milostné, lásce k vlasti, planetě Zemi a Bohu.

Multižánrové těleso Bohemia Voice propojuje hudební styly a tím spojuje lidi otevřené pro vnímání hudby v její ryzí podstatě. „Náš jedinečný mix swingu, gospelu, popu a především klasické hudby nemá hranice, pouze vkus a tvář vokálního uskupení Bohemia Voice,“ říká Elin Špidlová, dramaturgyně večera a zpěvačka z Bohemia Voice. „V písních otevíráme témata Lásky, Víry, jako ozdravného procesu pro lidi, planetu a krásnou, pro nás drahou, českou zem. Z atmosféry koncertů je znát, že s Filharmonií Bohuslava Martinů a spolkem Srdce na pravém místě vyjadřujeme stejné hodnoty, které hudbou zprostředkováváme publiku našeho benefičního koncertu,“ dodává a na koncert zve Elin Špidlová. 

Autor: IVA

Vaše názory

Můžete nakoupit regionální dárky

Uherské Hradiště

Můžete nakoupit regionální dárky

Polovina listopadu je ideálním časem pro pořízení drobností pod stromeček, které ale mohou vzbudit velkou radost už...

13. 11. 2019
Pětistá repríza Rychlých šípů se blíží. Bude velkolepá a plná překvapení

Uherské Hradiště

Pětistá repríza Rychlých šípů se blíží. Bude velkolepá a plná překvapení

Legendární inscenace Slováckého divadla Rychlé šípy inspirovaná neméně slavným komiksem Jaroslava Foglara oslaví 29. listopadu neuvěřitelnou 500....

13. 11. 2019
Jako fénix z popela povstala Slovácká filharmonie

Uherské Hradiště

Jako fénix z popela povstala Slovácká filharmonie

Ve středu 20. listopadu 2019 vstane jako Fénix z popela Slovácká filharmonie, která působila velkou část 20....

12. 11. 2019
Tos posrals tour a partička Mucha

Uherské Hradiště

Tos posrals tour a partička Mucha

Extravagantní a provokativní Nikola Mucha se vrací a pobaví vás v pátek 15. listopadu v Klubu Mír...

12. 11. 2019
TOPlist