FacebookYoutubeInstagram

Výhra v soutěži - natočení DVD

Vnorovy Kultura 29. 8. 2008
Výhra v soutěži - natočení DVD

Server http://bigbity.cz vyhlásil na jaře soutěž pro rockové kapely z našeho regionu. Cenou pro trojici nejlepších a „stříbrného“ letošního ročníku festivalu Leciánova bota bude natočení DVD během živého vystoupení.

Onem koncert se odehraje již tuto sobotu 30. srpna na hřišti ve Vnorovech. Od 19.30 se postupně představí kapely Samuel Stain, Manewr, Neutral a Scarlet rose, jejichž hudební set bude uložen na DVD nosič.

„Určitě se bude dobré někdy za pár let podívat na to, co jsme kdysi vyváděli,“ říká o natáčení Vlastik Řezníček z kapely Scarlet rose, která se stala absolutním vítězem, a dodává: „Ale DVD určitě udělá radost lidem kolem nás. My tady už možná nebudem, ale naše písničky třeba spoustě lidem v hlavě zůstanou.“

Za brodskou kapelou skončila rocková banda Neutral z Topolné, třetí nedašovský Manewr. Čtvrtou kapelou, jejíž koncert bude zaznamenán, je hradišťský Samuel Stain. Tomu jen o vlásek uniklo vítězství v letošním kole soutěže Leciánova bota, které vévodili Good Night.

Večer plný nahrávacích krabiček a kamer dotvoří Dj Fofr, laser show a videoprojekce. Pokud jste příznivci některé z kapel, určitě přijeďte do Vnorov a vytvořte jí diváckou kulisu, s kterou si hudebníci zaslouží být zachyceni na DVD nosiči.

Autor: art
Inzerce

Vaše názory

Hudební velehradský festival Šroubek

Velehrad

Hudební velehradský festival Šroubek

Poslední prázdninový víkend se na Velehradě uskuteční druhý ročník hudebního festivalu Šroubek. „Fakt, že akci pořádá občanské...

29. 8. 2008
Karel Plíhal na Hvězdě

Uherské Hradiště

Karel Plíhal na Hvězdě

Po velké koncertní pauze přijede Karel Plíhal, jeden z našich nejznámějších folkařů, do Uh. Hradiště. V rámci...

29. 8. 2008
Zahraje kytarový virtuos

Polešovice

Zahraje kytarový virtuos

V neděli 31. srpna proběhne sólový recitál světového koncertního virtusa ve hře na kytaru Štěpána Raka. Na...

29. 8. 2008
Problém nedostatku trnek vyřešen

Břestek

Problém nedostatku trnek vyřešen

Doplnění kulturního programu a výčet akcí břesteckého spolku SUT se tento víkend rozšíří i o již tradiční...

26. 8. 2008
TOPlist