FacebookYoutubeInstagram

Za motorkami a veterány

Topolná Kultura 8. 8. 2008
Za motorkami a veterány
Inzerce

Už čtvrtý letošní motosraz v regionu potěší všechny milovníky rychlých strojů. Po Tučapech, Suché Lozi a Vápenkách se příznivci rychlých kol sjedou v Topolné, v areálu Bůrovců, aby si užili víkend ve znamení zábavy, piva, tvrdé muziky, soutěží a krásných žen.

Občanské sdružení přátel jedné stopy Top Moto pro ně nachystalo další ročník motosrazu Nová Topolná 2008. Vůně benzínu a zvuk burácejících motorů prolne rocková hudba, zpestří sobotní strip sličných žen a závěrečný ohňostroj.

K suprové atmošce zahrají Waťáci, rockový Elbereth, thrasmetalový Bast, Bear Boys - Alkehol revival, Chaos in Head, Sory a řada dalších. Účast také přislíbil Martin Filák, který byl finalistou slovenské soutěže Elán je Elán.

Motosraz se neobejde ani bez tradičních soutěží, jako je páka, nejrychleji vypité pivo, přetláčení motorek, pomalá jízda na minibiku, nejsvlečenější pár na motocyklu, triko za triko, nejkrásnější gumové kolečko, ...

Trasa sobotní spanilé jízdy ve 13.00 vede přes Bílovice, Nedachlebice, Častkov, Pašovice, Uh. Brod, Kunovice, Jarošov na náves v Toponé, kde se mašiny na chvíli připojí k veteránům.

Na motosraz Nová Topolná 2008 může přijít každý. Motorkář i nemotorkář - každý si najde něco zajímavého. Akce není uzavřenou pouze pro příznivce jedné stopy. V případě špatného počasí je přichystán kulturák. Místa pro stany i občerstvení jsou již připravena.

Letošní motosraz obohatí výstava veteránů na návsi v Topolné. Třicítka historických krasavců bude k vidění mezi 15.00 - 18.00.

Autor: tym

Vaše názory

Knížka o cestě Slováckem

Uherské Hradiště

Knížka o cestě Slováckem

O své pouti po Slovácku budou ve čtvrtek 7. srpna v kavárně Domu knihy PORTAL v Uh....

8. 8. 2008
Hodový večer s Babicou a hosty

Hluk

Hodový večer s Babicou a hosty

Zapalovat hlucké hody bude tento pátek 8. srpna cimbálová muzika Babica společně s hosty Vlastou Grycovou a...

8. 8. 2008
Rukodělné kurzy začínají

Vlčnov

Rukodělné kurzy začínají

Prázdninové kurzy ve Vlčnově klepou na dveře, proto přinášíme praktické informace o tom, co budete potřebovat, co...

8. 8. 2008
Michal je kvítko

Michal je kvítko

Ranč v Kostelanech doslova rozkvete! Po roce se na něj vrátí dětmi milovaný zahradník Michal Nesvadba. Ještě...

8. 8. 2008
TOPlist