Inzerce
FacebookYoutubeInstagram

Zlínský nekorektní kabaret míří znovu do kin

Zlín Kultura 27. 9. 2017
Zlínský nekorektní kabaret míří znovu do kin
Foto: MDZ

Ovčáček je tentokrát miláček, Andrej Babiš svého pindíka stále ukázat nechce

V pondělí 20. listopadu 2017 bude od 19 hodin v přímém přenosu vysílána do kin po celé České republice poslední letošní repríza nekorektního kabaretu Ovčáček miláček autora a režiséra Petra Michálka. Přenos se uskuteční tentokrát přímo z Městského divadla ve Zlíně a soudě podle reakcí na srpnovou premiéru tohoto pokračování ovčáčkovského tingltanglu, Zlíňáci se svou politickou satirou citelně přitvrzují. Děj se odehrává v blízké budoucnosti, zkraje roku 2018 v období vrcholící prezidentské kampaně v ČR. Na jevišti to znovu hýří těmi nejabsurdnějšími a zároveň zcela autentickými výroky představitelů naší politické scény. Marek Příkazký opět září v roli hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, skvělě ho pak doplňují Zdeněk Julina jakožto Andrej Babiš a Pavel Vacek v roli premiéra Bohuslava Sobotky. Participaci na přenosu v tuto chvíli potvrdilo již přes 50 kin, další se budou přidávat v následujících týdnech. První kina spustí předprodej vstupenek na přímý přenos symbolicky v Den české státnosti 28. září. Nejaktuálnější informace jsou k dispozici na webových stránkách distributora www.prenosydokin.cz.

Nechoďte na to! Je to megakampaň!

Městské divadlo Zlín a distributor prenosydokin.cz dnes rovněž představili trailer, který bude přímý přenos Ovčáčka miláčka do kin propagovat. Vystupují v něm Jiří Ovčáček a Andrej Babiš. Jiří Ovčáček si v traileru v očividně dobré náladě přichází očichat to plátno, na kterém se o něm vysílal ten kabaret. Za to Andrej Babiš vpadá do záběru notně rozčílen s tím, že je to megakampaň proti jeho osobě, lidem doporučuje, aby na přenos nechodili, a uzavírá, že už se vyslíknul do slipů, ale pindíka ukazovat nebude.

Ovčáček čtveráček dopadnul na výbornou

První zkušenost s přímým přenosem do kin učinilo Městské divadlo Zlín v únoru letošního roku, kdy se jeho ansámblu povedl vskutku husarský kousek. Derniéru nekorektního kabaretu Ovčáček čtveráček z Divadla Za plotem v areálu bohnické léčebny v Praze sledovalo přes 17 000 diváků v kinech po celé republice. A nic na tom nezměnily skutečnosti, že Petr Michálek napsal text prvního Ovčáčka za pouhé dva dny, herci měli na nastudování dny pouze čtyři a před premiérou nikdo nepředpokládal, že by měl kabaret víc jak dvě nebo tři reprízy v malém studiu zlínského divadla. Ohlas po premiéře byl však omračující, diváci žádali přidaná představení, začaly přicházet nabídky na hostování z celé ČR, z nichž víc jak 40 muselo Městské divadlo Zlín nakonec z časových a organizačních důvodů odmítnout. Přenos do kin se tak ukázal jako ideální způsob, jak Ovčáčka čtveráčka zpřístupnit co nejširšímu publiku po celé naší zemi. Od května tohoto roku je záznam únorového přímého přenosu ke zhlédnutí zdarma na sociální síti Youtube. Na Youtube kanálech Městského divadla Zlín a distributora prenosydokin.cz má dohromady již přes 100 000 zhlédnutí.

Autor: BK

Vaše názory

Dvě oslavy jednou ranou

Uherské Hradiště

Dvě oslavy jednou ranou

Hvězdný termín si vybralo jak kino Hvězda k oslavám 50. výročí založení s názvem Večer-nice, tak hudební...

27. 9. 2017
Poslední rozhovor s Květou Fialovou před premiérou Oskara a Růžové paní...

Uherské Hradiště

Poslední rozhovor s Květou Fialovou před premiérou Oskara a Růžové paní...

PŘED PĚTI LETY: Ačkoliv je herecké legendě Květě Fialové dvaaosmdesát let, má tak pevný stisk ruky, že...

26. 9. 2017
Květa Fialová už míří na nebesa

Praha, Uherské Hradiště

Květa Fialová už míří na nebesa

Ve Slováckém divadle dnes pravděpodobně vyvěsí černou vlajku. Odešla Květa Fialová, která na jednom z posledních hostování...

26. 9. 2017
Jolly Joker & PBU se vrací na místo činu

Uherské Hradiště

Jolly Joker & PBU se vrací na místo činu

Kapela Jolly Joker & Plastic Beatles of the Universe, díky které se usadil název crossover music a...

26. 9. 2017
TOPlist